2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من عروسیه دختر خواهرشوهرم انقد به آرایشگاه گفتم دور چشممو سیاه نکنی دوست ندارم

بعد از آرایش گفت پاشو خودتو ببین خیلی خوب شدی و اینا

رفتم جلو آینه سنگکوب کردم دور چشممو سیاه کرده بود😐

البته کارشو درست کرد در آخر

منم حساسم. تو مراسمات میبینم آرایش بقیرو هر کی خوشم اومد میرم آرایشگاه شو میپرسم میرم اونجا

ولی دقیقا همون ترمیرنه تو صورتمون

خدایا هرکی هرچی واسه ما میخواددوبرابرشو به خودش بده🥰
من عروسیه دختر خواهرشوهرم انقد به آرایشگاه گفتم دور چشممو سیاه نکنی دوست ندارم بعد از آرایش گفت پاش ...

عین من نامزدیم خیلی زشتم کرده بود

2738

اسی من هلو میرم لولو میام بیرون😂😂

مودهدربختیاری فارسی ندونوم به زبون مادری دردت بجونوم❤#دامو_دنیامه_چون_عشقس_به_مو_مدامه❤#متاهل_متعهد💍به احترام خواهرت درخواست نده😊
من انقد ناراحت شدم گفتم میرم صورتمو میشورم که نذاشت و درست کرد برام

حستو اون لحظه با گوشتو پوستو استخونم درک میکمم

من عروسی خواهرم به شدت زشت بودم 

ولی عروسی برادرم عاااااالی شده بودم همه چیم فوق العاده بود لباسم ارایشم رنگ موهام همه چیم عالی بود حتی از عروس هم قشنگتر شده بودم 😁

کسی که منو ریپلایی کردی اگه حرف چرت که درخور شخصیت خودت و تربیت خانوادگیته بهم گفتی جوابتو نمیدم تا بدونی ادم ندونستمت که جوابتو بدم 🙃 پس عقلتو به کار بنداز و  خودت احترام خودتو حفظ کن 🙂
دقیقا منم هلومیرم ولی جن مبام سراخرپشیمون میشم ولی از رو نمیرم

فدا سرت😂من ک دیگ کلا حسی براعروسی ها ندارم 

مودهدربختیاری فارسی ندونوم به زبون مادری دردت بجونوم❤#دامو_دنیامه_چون_عشقس_به_مو_مدامه❤#متاهل_متعهد💍به احترام خواهرت درخواست نده😊
ولی دقیقا همون ترمیرنه تو صورتمون

من عروسیم مادرشوهر دلیل شدم نذاشت برم اونی که می‌خوام رسما آفتابه برداشت هرکس دید گفت افتضاح شدی.عقده رو دلم موند حتی عکسای عروسیمو هم در نیاوردم.ونمیخام.هر روز یه آرایشگاه آخرش پیدا کردم مورد نظرمو میبینی یکی اصلاح وابروش حرف ندارد میرم اونجا.یکی هم شهر دیگه هست برای آرایش ومراسمات میرم

2706