2737
2734
عنوان

خانومایی که لیزر انجام دادن بیان

120 بازدید | 25 پست

سلام میخوام برم لیزر میترسم 

عارضه نداشته براتون راضی بودین؟

چرا میگن سرطانزاست؟😥

اگه قراره فردا فرتی بمیرم👻 بـــایــــــــد خِنگ باشــــم دنیــــ🔥ــــا رو جـــدے بگیــــرم🙈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه مشکلی نداره  من رفتم کل بدنم خیلی راضی بودم

من دیدم برا بیکینی بعضیا بدون دراوردن لباس زیر انجام میدن اما این میگه باید کامل دربیاد من نمیتونم خجالت میکشم

اگه قراره فردا فرتی بمیرم👻 بـــایــــــــد خِنگ باشــــم دنیــــ🔥ــــا رو جـــدے بگیــــرم🙈
2740
نه بابا در اون حد نیست یه سوزش خیلی خفیف

این که میخوام برم میگه چون اپیلاسیون میکردم باید بذارم دربیاد بعد شیو کنم یک روز قبل از لیزر

چرا من بعد جلسه پنجم سرطان گرفتم 😐 الانم از آی سی یو دارم پیام میدم. خداحافظ

توجه توجه ۱۲ شب به بعد از من نظر نخواید.  در طول روز خوبم. اگه تو سایت باشم با حوصله به تاپیکا جواب میدم    ... شبا تمایل شدید به انتقادهای تند و صریح دارم    
این که میخوام برم میگه چون اپیلاسیون میکردم باید بذارم دربیاد بعد شیو کنم یک روز قبل از لیزر

اره فقط باید با تیغ شیو کنی موهاتم نباید کرکی باشه چون جواب نمیده فقط برای موی ضخیم جواب میده

درووووغغغغ😑😑😑🥺

سر به سرم نذارین من زود باور میکنم😥🥺