2737
2739

عروس داشتع باشن بنظرتون چ بدی داره واسه عروسع 

ایا اذیت میشه!

مثلا هر روز یکی یه طرف باشه شبا مثلا دور هم جمع بشن شایدددد

این نیز بگذرد🦄✨  آن که ز ابرو و مژه تیـرو کمانی دارد/چشمها کرده سیه قصد جهانی دارد 💅 

اسی قشنگ بگو

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اسی قشنگ بگو

مثلا یه خاسگاری هست ک خانواده پسره ولن ..ینی هرکی برا حدش زندگی میکنه مادره باشگاه و یه طرف بابا پسره سرکار شبام مثلا شاید دور هم باشن بیشتر وقتا اون مادر پسره با شوهرش بیرونو اینا 

ابا عروسشون اذیت میشه !!

این نیز بگذرد🦄✨  آن که ز ابرو و مژه تیـرو کمانی دارد/چشمها کرده سیه قصد جهانی دارد 💅 
مثلا یه خاسگاری هست ک خانواده پسره ولن ..ینی هرکی برا حدش زندگی میکنه مادره باشگاه و یه طرف بابا پسر ...

به نظر من مشکلی نیس

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2738
سعی کن با کسی ازدواج کنی که همه چیزتون تو مایه های همه  گاهی تحمل تفاوت های زیاد خیلی سخته

یعنی اون طرفی ک خانوادش هرکی یه طرف برا خدش زندگی میکنه ممکنه کسی ک عروس اوناس اذیت بشه !

به نظر من مشکلی نیس

اخه فک میکنم ممکنه از عروسشون بی خبر بشن بدبخ تازع عروسه بهش توجه نکنن بازم ادامه بدن😐💔

اخه فک میکنم ممکنه از عروسشون بی خبر بشن بدبخ تازع عروسه بهش توجه نکنن بازم ادامه بدن😐💔

خب اونا سبک زندگیشون اینه عروس خانم

اگه با کسی که خودش و خانوادش خیلی با تو و خانوادت فرق دارند ازدواج کنی ممکنه اذییت بشی

یعنی اینی ک گفتم ممکنه اذیت بشم مثلاااا منی ک خانوادم هرکی برا خودش نیست چنین قانونی نداریم

خب اونا سبک زندگیشون اینه عروس خانم

نه من عروس نیسدم😂😂 اخه گفتم ممکنه واسه کسی ک باره اوله میاد تو خونه اینا اذیت بشه

توضیح دادم دوباره

میدونم اهاخب باس تفاوت هام انقدری نباشه که اذیت میشی

الانم داماد تو خانواده ش بزرگ شده اونم اینجوریه ببین سازش داری با این نوع خانواده بعدم تصمیم بگیر

2706