2733
2739
عنوان

تجربه ليزر دارين

193 بازدید | 21 پست

من خيلى پرموام با اينكه خيلى اذيت ميشم ولى هيچ وقت حس خوبى به ليزر نداشتم ميترسم واقعا عوارض ناشناخته داشته باشه

امروز دوستمو ديدم بعد ٧ جلسه ليزر كل بدن انقد ناز شده بود و پوست دست و پاش تميز و سفيد واقعا دلم هوايى شد بزم ليزر

بيايد از خوبى ها و بدى هاش بگيد

خودم بگم كه از يه دكتر طب سنتى شنيدم كه چون مو راهى براى دفع سموم بدنه نبايد رشدش و كلا از بين برد

از چند نفر هم شنيدم بعد ليزر بكينى تند تند عفونت واژن يا عفونت ادرارى ميگيرن خيلى بيشتر از قبل

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من بعد ۷ جلسه هنوز کامل نتیجه نگرفتم ولی ضررش هیچوقت اثبات نشده لیزر عالیه

مرا به خانه برگردانید 🌔بدنم مهلکه ی شیهه ی شلاق شد 🪐من اگه خسته شبیه تن ایـران بودم ، من اگه لحظه ی پـایـانی انسان بودم ، خاطـرات تـو منو زنده نگه داشته هنوز..!!! منو از این غَـم جاودانه آزاد کن .... ما به دنبال خوشی نیستیم ، تنها میخواهیم قدری کمـتر رنــج ببریم !!! هرکجا مرز کشیدند ، بیا پُـل بزنیم ❣️.            خواستم آسمان باشم ، مُنـجی شهر نیمه جـان باشم ، آشیان پرنـدگان باشم ، با همین دست خـالی و سَردم :)) لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید❤️
حدود ۲ سالی میشه انجام دادم و خیلیم راحت شدم  عوارضی هم فعلا نداشته خداروشکر

چ دستگاهى انجام دادى

رنگ مو و پوست هم تاثيرى تو جواب گرفتن داره

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

منم استرس داشتم بشدت ولی همین جلسه اول که رفتم فهمیدم چقد تا حالا خودما زجر داده بودم امروزم جلسه دوم بود و بشدت راضی ام

وقتی انسان ها از خاک درست شدن این طبیعیه که کرم داشته باشن😎🤞🏻️
2738
من بعد ۷ جلسه هنوز کامل نتیجه نگرفتم ولی ضررش هیچوقت اثبات نشده لیزر عالیه

اره از نظر علمى كه چيز خاصى اثبات نشده

منم پر مو ام. لیزر خوبه؟ کامل تمیز می کنه؟ من شنیدم می گن بعد یه مدت دوباره موها رشد میکنن. درسته؟

نميدونم من زياد موردى كه ليزر كرده باشه نديدم جز همين دوستم كه تازگى ليزر كرده و بعد ٧ هفت جلسه كلا موهاش از بين رفته بود

من دومین بار که دارم میرم صورت و گردن، سال اول 12 جلسه رفتم بعد از دو سال الان هم 9 جلسه رفتم هنوزم فک کنم باید برم، حتما اول متخصص برو ازمایش بده اگه لازم بود دارو مصرف کن بعد برای لیرز اقدام کن 

بعضی وقت ها به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنمکه این حجم وسیع بی عقلی و نفهمیچطور توی کله ای به این کوچکی جا شده !
بقیه بدنت به جز بیکینی وبرو  از نظر شرعی هم حرامه

اصن مشكلم بيشتر با بيكينيه😅

چرا از نظر شرعى حرامه؟

و اینکه فک کنی بعد ۷ جلسه کامل میره اشتباهه ۲۵ درصد موها درمیاد ولی خب دیر به دیر ونازک

چندوقت یکبار هم باید بری تمدید بااین شرایط عالیه اگه بری ولی اگه ول کنی هیچ فایده ای نداره 

اول وآخر خودتی وخدا تماااام