2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من پدر شوهرم اوضاع مالی خوبی نداشت صبح ۶ صبح می‌رفت کارگردی تا ۵ بعد از ظهر بعدش ۶ می‌رفت نجاری تا ۱۲ شب چند سال کار کرد خورد خورد تو پیروزی تهران زمین خرید بعدشم شروع کرد به ساخت الان ۵ تا ساختمون داره دو تا بچه که هر کدوم یه آپارتمان دارن و ازدواج کردن

زندگی رو واسه خودت سخت نکن🤎🧸
2738

پدرم کارگر بود.دامپروری خوند.خونمون رو رهن داد و رفت یه قطعه زمین پرت و درجه شیش خرید توش مرغداری زد.همه مسخرش میکردن.حتی زمستون خونه نداشتیم تخت گذاشتیم تو سالن یکسال بعد کنار سالن مرغداری خونه ساخت.ولی الان شکر خدا برا خودش نامی هست.

همون کسی که مسخره میکرد و میگفت امسال گرگهای ده گشنه نمیمونن ! الان میگه باباتون براتون درخت پول کاشت!

و داداشم ۲۱ سالگی ازدواج کردسال دوم دانشگاه بود،۶۰۰ بابا بهش میداد.اونموقع وضع مالیمون هم خوب نبود.واقعا خیلی سختی کشیدن هم خودش و هم خانومش ولی بعد ارشد چون خانومش حامله شد گذاشت رفت المان دکتراش رو اونجا خوند.وشغل خوبی داره البته کار اصلیش خرید و فروش ملک هست ولی حقوق خودش هم بالاس

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد.هرچقدر می شکنیم باز نمکها دارد!!