2737
2739

ما دوتا دوست خانوادگی داریم، که اینا خیلی پولدارن،و فوق‌العاده مهربون و دوست داشتنی و صمیمی و دلسوز و البته دست و دلباز .
هرچی باشه میارن و خیلی خوبن.
حالا سوال:
آیا این دوتا بهم ربط دارن؟
منطور نه لزوما پولداری و ثروتمندی،  بیشتر منظورم  اینه که برکت باشه توی خونت  و روزیت زیاد باشه و تو هم ببخشی و دست و دلباز باشی.
هست؟!؟!؟

بخشش  هم همه‌چیز،  از عطر گرفته تا غذا از لباس تا نت گوشی ....

دست و پا گم کرده‌ای دیدم، دلم آمد به یاد. سالک یزدی 🌸💛

برای من ک اینطور بوده!

چشات کاری ک میکرد ، با من هیچ ساقی نمی‌کرد..‌.🤍🫶🏻                                عجیجم ع حضور من تو سایت ، فشار بقول ، بسوز ، جر بخور ، پاره شو همینه ک هس😐🤍                                                      یکدانه_هسدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره به نظر من چون بابامو میبینم میفهمم همینجوره 

خیلی دست و دلبازه خداروشکر خدا هم کم نمیذاره 

از شوهر عمه هامم اینجور هستن اونایی که دستو دلباز ترن بیشتر از خسیسا دارن 

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^
2728

واسه من همينه 

هرچي دلم بخواد ميخرم و همش ميگم جاش مياد و واقعا هم مياد 

شغل مجازیمو تازه شروع کردم به امید موفقیت هرروز دارم آموزش میبینم از بوتویوب تا قوی تر شم💪🏻💪🏻💪🏻
2738

اره بخدا راسته من خیلی اعتقاد دارم

اصلا وقتی به موقع و بجا دست و دلباز باشی انگار برکت میوفته تو زندگیت

خدایاشکرت... بخاطرچیزایی ک گرفتی، ولی بهترشو دادی🤗❤️زندگی جدید وتازم کنار عشقم💞👩‍❤️‍💋‍👨 خدای مهربونم شکرت بخاطر این نی نی کوچولوم🤰🏻❤️1400/8/10 روزی ک خدا بهترین هدیشو گذاشت تو بغلم🤱🏻آدرین مامانی همه دلخوشیم به زندگیمون خوش اومدی😍❤️
اره به نظر من چون بابامو میبینم میفهمم همینجوره  خیلی دست و دلبازه خداروشکر خدا هم کم نمیذاره& ...

چقدر عالی و خوب ،خداروشکر. 💙💙

منم عقیده دارم. 

اره بخدا راسته من خیلی اعتقاد دارم اصلا وقتی به موقع و بجا دست و دلباز باشی انگار برکت میوفته تو زن ...

آفرین. پس شما هم تجربه‌شو داشتید💜❤

2706