2733
2739
عنوان

بیاید قضاوت کنید ببنید حق دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 415 بازدید | 51 پست
اصلا بدون کد رهگیری اعتباری نداره  کد اومد که دیگه یه ملک به چندین نفر فروخته نشه

خوب پس منظورم این کد رهگیری بهش بگم بگیره برام دیگه اعتبار داره دیگه؟ دوز و کلک نداره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوب میخوام خونمو بزنم بنامش خونه من ۲ میلیارد این زمین خریدیم ۲۷۰۰

دیوانه نشی خونتو بنامش بزنیا

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///
2738
چقدر بدبینی ، نه بابا کد رهگیری هر زمانی میتونی بری بگیری 

کد رهگیری رو طبق کد پستی  میدن 

اصلا شما قولنامتو ببر چند تا بنگاه دیگه نشون بده 

من بد بین نیستم اصواشو دارم بهت میگم 

شما ریادی خوش  بینی 

چرا اخه وقتی زمین خریدیم اخه مگه کد رهگیری بگیرم میتونه کلاهبرداری کنه؟

عزیزم اعتماد نکن 

بخدا باهزارروش کلاهبرداری میکنن 

شما ب خانواده ت بگو 

و چیزی هم بنامش نزن اون ک اصرار نداره پس توام نکن اینکارو

تا زمانی که رسما ازدواج کنید 

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///

خب سند مهمه‌. قولنامه که مهم نیست.  سند دفترخونه به نامت کنه شرطه‌. پس فردا وامی چیزی نگیره به نام صاحب ملک.‌‌ خونه ت به حراج بدی.  

شوهر هم ملک نمیکنه به نام زنش. چه برسه خواستگار

حتما با پدرتون مشورت کنید

قیمت زمین هم حتما ارزیابی کنید به گفته اون آقا بسنده نکنید

خونه اتون به هیچ عنوان به نام ایشون نزنید اگر پول لازم دارن زمین خودشونو بهشون برگردونید یا اگه هنوز امضا نکردید دست نگهدارید 

در نهایت پیش بنگاهی که بهش اعتماد دارید قرارداد ببندی 

2706