2733
2734
عنوان

بارداری

100 بازدید | 13 پست

دردسینه وحشتناااااک...‌بی حالی خستگی به هم خوردن معده...تهوع ،شباهم که نمیتونم بخابم....از کم خوابی چشام بازنمیشه....استرس تشکیل قلب...گرفتگی زیرشکم و....

ولی خداروشاکرم....انشاالله قسمت منتظرا بشه....❤

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا امام رضا اومدم پابوست..دکترا بهم گفته بودن این ماه به بارداریم امیدی نیست...ازت نی نی سالم خواستم...برگشتم خونه ...چندروز بعدش بی بی چکم مثبت شد🥺🥺🥺اگه این اسمش معجزه نیست پس چیه؟؟ انشاالله که این دفعه دیگه صدای ضربان قلبش رو میشنوم به امید خدا....

انشالله منم این حس قشنگ رو بتونم تجربه کنم.امشب خیلی دلم شکستش بغض دارم.شوهرم بهم گفت هیچ موقع بچه دار نمیشیم بهش فکر نکن از سرت بیرون کن😔

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارکه😐 دندون درد هم بش اضافه کن

اونوفعلا ندارم😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا امام رضا اومدم پابوست..دکترا بهم گفته بودن این ماه به بارداریم امیدی نیست...ازت نی نی سالم خواستم...برگشتم خونه ...چندروز بعدش بی بی چکم مثبت شد🥺🥺🥺اگه این اسمش معجزه نیست پس چیه؟؟ انشاالله که این دفعه دیگه صدای ضربان قلبش رو میشنوم به امید خدا....
2728
انشالله منم این حس قشنگ رو بتونم تجربه کنم.امشب خیلی دلم شکستش بغض دارم.شوهرم بهم گفت هیچ موقع بچه د ...

ناامیدنشوعزیزم....امیدت فقط خداباشه توکل کن به خودش انشاالله یه نینی سالم میاد بغلت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چراااا

نمیدونم بهش گفتم اینستا نصب کنم گفت ن گفتم خدا بهم بچه بده اون موقع ازت اجازه نمیگیرم با نیش خنو گفت بشیت تا یچه دار شی فکرشو از سرت بیرون کن.بغضم و خوردم الان هم بغض دارم دارم خفه میشم تپش قلب گرفتم

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم
2738
چند سالگي اولين بارداريتون بوده

با منی عزیزم؟

من ۲۰سالگی باردارشدم پسرم۵سالشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه باحال ٢٥سالته الان بارداري دومه خيلي خوبه من نميدونم چرا ميترسم 

حالا یه سقطم داشتم این وسط😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانه داري؟

بله...مثلا میخاستم ادامه تحصیل بدم فهمیدم باردارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40