2733
2734
عنوان

خانواده های نظامی بیاین یه دقه

400 بازدید | 26 پست

یه آقای نظامی هست همسر و فرزندشو خیلی اذیت میکنه فحاشی کتک کاری و این صحبتا.. میخواستم ببینم تاثیری داره اگه به محل کارش اطلاع بده یا اینکه مسئله ی شخصی و به ناجا ارتباطی نداره؟ اگه آره به کجا باید اطلاع داد؟

راهنمایی کنید ممنون میشم

آبجیا اگه میشه یه صلوات مهمونم کنید حاجت مهمی دارم هرکی فرستاد بگه منم براش بفرستم ❤😙❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوهر منم قسمت بازرسی نیروی انتظامیه میگه به شکایات کارکنان رسیدگی میکنیم که به کارشون ربط داره اما بعضی ها خانوادهاشون برا گله و شکایت میان از رفتار بد تو خانواده خساست کم خرج کردن که میگه ارجاع میدیم بخش حفاظت

2740
اره به فرماندش  ولی شوعرش بفهمه میشه واویلاا

میگن به شوهرش؟

چون قصدش اینه یجوری شوهرش درست شه زندگی کنه 

آبجیا اگه میشه یه صلوات مهمونم کنید حاجت مهمی دارم هرکی فرستاد بگه منم براش بفرستم ❤😙❤
خب حفاظت چه کمکی میکنه

بهش تذکر میدن بالاخره یه نظارتی هست .ولی این خانم بهتره خودش جدا اقدام کنه بره کلانتری شکایت کنه بابت کتک کاری و پزشک قانونی بره اینجوری مدرک هم داره 

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
شوهر منم قسمت بازرسی نیروی انتظامیه میگه به شکایات کارکنان رسیدگی میکنیم که به کارشون ربط داره اما ب ...

حفاظت چیکار میکنه

خیلی مهمه چون نمیخواد زندگیش خرابتر شه

بهش تذکر میدن بالاخره یه نظارتی هست .ولی این خانم بهتره خودش جدا اقدام کنه بره کلانتری شکایت کنه باب ...

اگه قرار باشه برن بگن زنتو کمتر اذیت کن و این حرفا که چیزی درست نمیشه تازه شاید مرده متوجه بشه بیاد دوباره اذیت کنه زنشو

بابت شکایتم نمیتونه دنبال این چیزا نیست چون بچه داره شوهرش آدم بدی نیست فقط اعصاب نداره

حفاظت چیکار میکنه خیلی مهمه چون نمیخواد زندگیش خرابتر شه

حفاظت میاد بهش میگه زنتو نزن خب شوهرش میفهمه که زنش لاپورتشو داده که نمیگه که حتمن کلاغا براش خبر بردن که به نظر من این کار اشتباه محضه تازه شوهرشو لجباز تر و جری تر میکنه شوهرشم مرض که نداره الکی این بندگان خدا رو بگیره به فحش وکتک که ببینه مشکل از کجاس.مردا رو محل کارشون حساسن این بچه بازیا چیه اخه مگه مدرسس که برین به معلمشون چغولیشو بکنید دوستت بره مشاوره تا بهش عیب کارشو بگه

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم.