2733
2734

من سه روز بعد عروسيم پسر همسايمون مامانشو فرستاده بود خونمون

خانمه با يه نايلون گل زعفرون تازه اومده بود خونم چون همه ميومدن و ميرفتن خونمون شلوغ بود فك كرده بودن من دختر خونه هستم😐😂🤦🏻‍♀️

نگو اينا تو كار تجارت زعفرون  و نميدونم مزرعه زعفرون و ..هستن😐💔

بعد ها فهميديم اون بنز s500 تو پاركينگ ك منو همسرم ازش اويزون نيسيم و توشو نگا ميكنيم هم مال اون پسرست🙂💔😂😂خلاصه ك معني دردو اونجا فهميدم😂😂هعي روزگاز

اره زیاد 

اتل متل یه مورچه،قدم میزد توکوچه،اومدیه کفش ولگرد،پای اونو لگد کرد،مورچه یه پاش شکسته،راه نمیره نشسته،بابرگی پاشو بسته،نمیتونه کار کنه،دونه هارو بارکنه، تولونه انبار کنه...                                                حتما داری باریتم میخونی؟؟؟!!!                                ازسنت خجالت بکش یارو😐😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من مجردم ولی ابجیم بچه داره خواستگار زیاد پیدا میشه حالا منه بخت برگشته ترگل و ورگل مجرد هیشکی نیس ایححخ بی لیاقتا🙄😠

همسر دو متری و ورزشکارمن ،بی صبرانه منتظرم خدااا با قدرت و عظمت زیادش تو رو یهوییی سررراه من قرار بده ومن به ارامش برسم، بی شک خدا بهترین  و جذابترین مرد و برام میفرسته وبعدشم یه دختر ناز عروسکی به اسم مرسانا میده که من خوشبختیم کامل کامل میشه ،بی شک من خوشبخترین پرنسس ایران میشم💓خدایااا بابت اینکه بهترینا رو درنظر گرفتی شکرررررر🙏😘

نامزدم 

بله تو خیابون و مسافرت 

زیادم بودن 

جلو همسرم!‌‌

چون پسرعموم هستن و شباهت زیادی بهم داریم  

اکثریت فک میکنن برادرمع و میان با خودشم صحبت میکنن😂🥲

چشات کاری ک میکرد ، با من هیچ ساقی نمی‌کرد..‌.🤍🫶🏻                                عجیجم ع حضور من تو سایت ، فشار بقول ، بسوز ، جر بخور ، پاره شو همینه ک هس😐🤍                                                      یکدانه_هسدم
2706