2733
2739
عنوان

نی نی یار بهم پیام داده😎😌😌+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 1774 بازدید | 89 پست

اره زیاااددد

اخرین بار دیگه نی نی یار گفت این بار دیگه تعلیقت میکنم با هر کاربریم بیای تعلیقت میکنم🤕

زندگی دشوار ترین امتحان است.بسیاری از مردم مردود میشوند چون سعی میکنند از روی دست هم بنویسند غافل از اینکه سوالات موجود در برگه ی هر کسی فرق میکند 

با کاربری قبليم تازه اومده بودم 

یکی گفت برام گزارش بزنید براش گزارش زدم و بهش گفتم زدم عزیزم یهو نی نی یار دستگیرم کرد گزارش بزنید لغو می‌شید ترسیدم انقدر التماس کردم که لغوم نکن فکر میکردم همین الان لغو میشم🤣🤣🤣🤣🤣🤣 نی نی یار هم اصلا جواب نداد از من التماس از نی نی یار  سکوت

❤بخاطر نعمت سلامتی است که زنده ام❤ خدایا سپاسگزارم 🙏🌹خدایا سپاسگزارم 🙏🌹 خدایا سپاسگزارم 🌹🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن باورت میشه لایکم کرد😂وایی خیلی ترسیدم اوتقدی که ازنی نی یار میترسم ازناظم هموچن عزراییل مدرسمون ن ...

منم وقتی میبینمشون استرس میگیرم مخصوصاااا نی نی یار شب🤣🤣🤣🤣

ــــﮩ٨ﮩﮩـ حَسْبِےَ اللّہٗ ـــــﮩﮩ٨ﮩــــ
منم وقتی میبینمشون استرس میگیرم مخصوصاااا نی نی یار شب🤣🤣🤣🤣

اره پنج انگار شوخه شب کلا قاطی میکنه عرررر😱😂

همسر دو متری و ورزشکارمن ،بی صبرانه منتظرم خدااا با قدرت و عظمت زیادش تو رو یهوییی سررراه من قرار بده ومن به ارامش برسم، بی شک خدا بهترین  و جذابترین مرد و برام میفرسته وبعدشم یه دختر ناز عروسکی به اسم مرسانا میده که من خوشبختیم کامل کامل میشه ،بی شک من خوشبخترین پرنسس ایران میشم💓خدایااا بابت اینکه بهترینا رو درنظر گرفتی شکرررررر🙏😘
2728
اره زیاااددد اخرین بار دیگه نی نی یار گفت این بار دیگه تعلیقت میکنم با هر کاربریم بیای تعلیقت میکنم ...

چن روز پیشم تعلیق شده بودی تو مادران تاپیک زده بودی😁😁

ــــﮩ٨ﮩﮩـ حَسْبِےَ اللّہٗ ـــــﮩﮩ٨ﮩــــ
اره زیاااددد اخرین بار دیگه نی نی یار گفت این بار دیگه تعلیقت میکنم با هر کاربریم بیای تعلیقت میکنم ...

وااای 😂😂چی میگی مگه انقد کفری شده

لطفا برای نی نی دار شدنم یه صلوات مهمونم کن مهربون💜نام کاربری جیرانه اشتباه تایپی شداینقد نگو گی ران😐آرایشگر هستم سوالی داشتین درخدمتم🌼این روزا هدفم لاغر شدنه به امید اینکه تا سه ماه دیگه 25کیلو کاهش وزن داشته باشم⁦✌️⁩بعد از اون هم خدا یکی از فرشته هاشو بذاره تو بغلم🤰
🤣🤣🤣🤣🤣اره با ۵ راحتم منم😁

😂اره

همسر دو متری و ورزشکارمن ،بی صبرانه منتظرم خدااا با قدرت و عظمت زیادش تو رو یهوییی سررراه من قرار بده ومن به ارامش برسم، بی شک خدا بهترین  و جذابترین مرد و برام میفرسته وبعدشم یه دختر ناز عروسکی به اسم مرسانا میده که من خوشبختیم کامل کامل میشه ،بی شک من خوشبخترین پرنسس ایران میشم💓خدایااا بابت اینکه بهترینا رو درنظر گرفتی شکرررررر🙏😘
2738

چرا نی نی یارشب همیشه این جمله رو کپی میکنه🙄

به منم یه بار تذکر داده

اگر زنده ماندم و یک روزی باهم در یک خانه چای خوردیم، برایت تعریف می‌کنم که این روزها چقدر سخت،دیر و دور گذشت...
چن روز پیشم تعلیق شده بودی تو مادران تاپیک زده بودی😁😁

آره😂

زندگی دشوار ترین امتحان است.بسیاری از مردم مردود میشوند چون سعی میکنند از روی دست هم بنویسند غافل از اینکه سوالات موجود در برگه ی هر کسی فرق میکند 
وااای 😂😂چی میگی مگه انقد کفری شده

تو تاپیکای سیاسی شرکت کردم بعد گفتم تعلیق نکن 😂زیاد اینکارو کردم ی بارم تاپیک سیاسی زدم گفتم تعلیق نکنید

بنده خدا خسته شدن از کارام😂

چرا نی نی یارشب همیشه این جمله رو کپی میکنه🙄 به منم یه بار تذکر داده

میدونی بن چنننند نفر باید اینو بگه بیچاره دیگه هربار حوصله تایپ جدید نداره😂😂

لطفا برای نی نی دار شدنم یه صلوات مهمونم کن مهربون💜نام کاربری جیرانه اشتباه تایپی شداینقد نگو گی ران😐آرایشگر هستم سوالی داشتین درخدمتم🌼این روزا هدفم لاغر شدنه به امید اینکه تا سه ماه دیگه 25کیلو کاهش وزن داشته باشم⁦✌️⁩بعد از اون هم خدا یکی از فرشته هاشو بذاره تو بغلم🤰
2706