2737
2739

به خاطر خواهرم سر مامانم کلی داد زدم تلفن هم روش قطع کردم😭😕

اخه دلم برای خواهرم سوخت با گریه زنگ زد به من کلی حرف تحویلم داد 

خیلی اذیت شد 

کل مراسم هاش قبلش دعوا گریه بود 

مادرم فقط به حرف خواهراش انگار از خودش اختیار نداره 

بچه رو دیوانه کردن 

😭😭😭😭

خیلی ناراحتم ولی 

سر کوچیک ترین چیزا باید دعوا کنیم و بحنگیم 

همش هم من جلوم 

اشتباه میدونم 

ولی چه بکنم دلم نمیمونه

یه صلوات برای حاجت هام بفرست☹💌یه حمد خانوادم و مهمون کن💚مرسی خیلی دوستتون دارم

اشکال نداره 

همیشه هم که حرفا بزرگترا صحیح نیس

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

خواهرتون چی خواستن

مادرتون چی گفتن؟؟

👨👩آقا و خانم محترم وقتی از شما سؤال میکنن اینطور پاسخگو باشید...:میپرسند شما متأهل هستین یا مجرد؟بگویید متعهد هستم, چون که...:تجربه نشون داده نه مجرد بودن نشانه تعلق خاطر نداشتن به کسی هست نه متأهل بودن نشونه تعهد و وفاداری...همه قراردادها را که روی کاغذهای بی جان نمینویسند...بعضی از عهدها و قولها را روی قلبهایمان مینویسیم... حواسمون به این عهدهای غیر کاغذی باشه شکستنشان یک انسان رو میشکنه😞💔  آقای محترم خوب دقت کن روز اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟   حتما یادت میاد چه عاشقانه ها و چه اظهار علاقه های دو نفره داشتی... خانم محترم خوب دقت کن روزای اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟ حتما یادت میاد چه ناز کردنها و چه خوشیهای دو نفره داشتی... تو رو خدا پایبند باشید به هم دیگه. تو زندگی زناشویی هم دیگرو بپرستید.   آقا حالا که متأهل شدی متعهد شو...   زندگی زناشویی حرمت داره... مرد اونکه خیانت بتونه بکنه اما نکنه...خانم محترم انتقام گرفتن در زندگی معنا و مفهومی نداره و تا با همسرت دعوات شد, افکار پلید رو از ذهنت دور کن😡 پایه زندگی هر مردی شما خانمها هستین...    خدا حفظ کنه همه خانمهای پاکدامن رو.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یه بار یه فیلم دیدم دختره مادرش ناراحت کرد گوشیو روش قطع کرده صبح پاشد سرطان گرفت بعد دید میمون شدع ...

😕😕

2738
خواهرتون چی خواستن مادرتون چی گفتن؟؟

میخواستن برن خونه خواستگارش بعد بهش میگفتن تو نیا 

خاله اینا رو میبریم 🥲درحالی که خاله اینا دعوت نبودن و خودشون هم اولین بار بود میرفتن

شوهر کنه درست میشه ولی سرچی به خارت چی گفت

میخواستن برن خونه خواستگارش بعد بهش میگفتن تو نیا 

خاله اینا رو میبریم 🥲درحالی که خاله اینا دعوت نبودن و خودشون هم اولین بار بود میرفتن