2733
2734

خونواده من ب شدت سختگیر....حق پیشرفت نمیدن... اگه بخوام برم بیرون هوا بخورم باید قبلش صدتا صلوات و ایت الکرسی ،تپش قلب،سرگیجه و خیلی چیزای دیگه رو تجربه کنم ببینم میذارن یا ن😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خونواده من ب شدت سختگیر....حق پیشرفت نمیدن... اگه بخوام برم بیرون هوا بخورم باید قبلش صدتا صلوات و ا ...

چقد بده اینجوری بعد تو عقده ای نمیشی ‌که نمیزارن و مخعی کاری نمیکنی؟؟

2731
چقد بده اینجوری بعد تو عقده ای نمیشی ‌که نمیزارن و مخعی کاری نمیکنی؟؟

من افسرده شدم گلم🙂شبا از فکر زیاد خوابم نمیبره...معدم ناراحت شده....مخفی کاری ک نمیکنم ولی حسرت ی زندگی عادی ب دلم مونده

دوس دارم مث دخترای مردم از طرف خونواده حمایت ببینم

ولی متاسفانه محرومم

بضیا میگن شاید ب خاطر اینه بچه اولی😅

2738

در حدی که

حق تنهایی و تفریحی بیرون رفتن،

حق اونطوری که خودم دوست دارم پوشیدن و تیپ زدن،

و در کل حق زندگی کردنو ندارم /:

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲

بیرون رفتن خودم با دوستام برم اجازه رو ندارم هرچند عادت کردم ایشالا که برم دانشگاه حل میشه 

کاربری قبلیم ترکیدبخاطر حرف حق / خداجونم اگه در جهت هدفی ساخته نشده ام پس نزار بیهوده واسش تلاش کنم 

قبل از ازدواجم،حق بیرون رفتن با دوستامو نداشتم.هرجا میدفتم باید با مامانم میشد.تا ۱۹سالگیم موبایل نداشتم .وقای موبایل دار شدم بابام یهو گوشیمو میگرفت چک میکرد.اگه ماشینی مشکوک جلوی در پارک میشد اول میومد از من میپرسید اینا کین؟؟؟کلا همه جور تهمت میزدن ، و من یا باید خودمو میکشتم یا ازدواج میکردم  خلاص میشدم از اون دیواانه خانه.بابا و مامانم مثلا هردوتا فرهنگین

نه خونواده من بیخیاللعالمینن جلوشون بدمم به یه ورشونم نیس فقط کنکور براشون مهمه همین 

پست شما غیراخلاقیه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2706