2737
2739
عنوان

از شوهرم بپرسم یا نه؟

216 بازدید | 13 پست

بچه‌ها تو تلگرام شوهرم چند تا عکس از یه دختریو دیدم که داداش بزرگش واسش فرستاده به عنوان کیس ازدواج و از اون موقع اون هنوز تو گوشیشه و پاکش نکرده یعنی فراموش کرده چون تل خیلی کم میره و اونجا با کسی چت نمیکنه من حالا خیلی کنجکاوم که بدونم چی شد ازش خواستگاری کرده یا چی یا اصلا اون کی بوده چون خودش به من گفته اولین نفریم که ازش خواستگاری کرده حالا موندم ازش بپرسم یا نه

بی کاری 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید بدتر است .. اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته ی عدالت این است که همه وقتی برابر می شوند که مُرده اند.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بنظرت چرا نپرسم

چون غیرمستقیم فکر مقایسه رو ب ذهنش میاری 

حتی روزی هم خودش گفت اهمیت نده 

اون اصلا در حد شما نبوده و نیست چون انتخاب همسرتون درنهایت شما بودی 

منظورم ازحد ؛شخصیت هست ؛بد یا خوب بودن منظورم نیست 

به شما احترام می گذارم چون خودم محترم هستم 
2738
آره درسته یه جوری انگار گذشته رو واسش یاداوری میکنم

راستش این کنحنکاوری هارو درک نمیکنم 

گهگداری دوستان دیگه هم تاپیک میزنن در این مورد 

بابا زندگی خیلی وسیعه ؛حیفه درگیر ی نفر ی موقعیت باشه ادم 

همسر شما کنار شماست تا بهم کمک کنید و زندگی بهتری داشته باشید 

دیگه قبلا چ‌شده و تو قلب و ذهن طرف چ میگذره رو فقط خدا می‌دونه 

هر چی شما کنجکاوی کنی باز هم مطمین باش میگی نکنه دروغ گفت !!!

راستش این کنحنکاوری هارو درک نمیکنم  گهگداری دوستان دیگه هم تاپیک میزنن در این مورد  باب ...

نه اصلا اینجوری نیستم که بگم حتما دوسش داشته و فلان هر کس دیگه ای بود مثلا داداشمم بود دوس داشتم بدونم😅

نه اصلا اینجوری نیستم که بگم حتما دوسش داشته و فلان هر کس دیگه ای بود مثلا داداشمم بود دوس داشتم بدو ...

از این نظر میگید پس 

اما بهتر از من میدونید ک رابطه با همسر نیازمند مدیریته بیشتریه