2733
2734
عنوان

ما گم شدیم !😔

| مشاهده متن کامل بحث + 33830 بازدید | 833 پست

••••

فاطمه‌الزهراس

براۍ امام زمانش جانش را داد ....

آیا ؟!

ما براۍ امام زمانمان آماده‌ایم

چکار کردیم براۍ ظهورش ؟؟!

اللهم‌عجل‌لولیڪ‌الفرج‌بحق‌فاطمه‌سلام‌الله‌علیها#  

••••

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

💙تاپیک خوابی که راجب امام زمان(عج)دیدم💙👉 این تاپیک مال دوسال پیشه ولی من وظیفه خودم دونستم اینجا قرار بدم برای کسایی که دوست دارن از همین امروز حضرت مهدی روصدا کنن این ذکری هست که معجزه میکنه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی تا عمردارم تازمانی که نفس میکشم سعی میکنم هرروز۳۱۳مرتبه یامهدی ادرکنی بگم  (همه راه هابُنبسته بایدبیای..بیای تاخدادستشوروکنه...فقط راه برگشتنت روبگو...تاچشمام واست آب وجاروکنه💌)  یامهدی ادرکنی اقاجونم خیلی دوست دارم خیییلی♥️تمام تلاشمو میکنم اونجوری بشم که تومیخوای داروندارم فدای یه تارموت تموم دلخوشیِ زندگی من تویی فدای نفسات بشم آقا قربون قدمهایی که روزمین برمیداری برم عاشقتم پدرمهربونم امام زمانم🤍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

....•🌸°∞°❀🌸❀°∞°🌸•....

من مثل تو و تو مثل من چشم به راه

ما چشم به راه مردی از کوچه‌ی ماه

بگذار دوباره جمعه را صرف کنیم:

ندبه، گریه، عهد، فرج... باز گناه!

اللهم_عجل_لوليك_الفرج#  

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

⚜ما را ببخش از 

عشق تو دیوانه نیستیم...

⚜با زائران چشم تو بیگانه نیستیم

از صبح شنبه تا شب جمعه بیا بیا

⚜جمعه برای آمدنت خانه نیستیم

اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها

#التماس دعای فرج 🤲

┄┅┅✵❁•••🌷•••❁✵┅┅┄

|❁| @avayezohor |❁|

┄┅┅✵❁•••🌷•••❁✵┅┅┄

2731

سلام_مولا_جانم#   🖤

🥀شوقِ دیدار تو سر رفت ز پیمانه‌ٔ ما

🦋کی قدم می‌نهی ای شاه به ویرانه‌ٔ ما

🥀ماهنوز ای نفست گرم،پر از تاب و تبیم

🦋سر و سامان بده بر این دلِ دیوانه‌ٔ ما

💚الّلهُـمَّ عَجِّــلْ لِوَلِیِّکَـــ الْفَـــرَج💚

صبحتون_مهدوی#   🌤

#التماس_دعای_فرج 🤲

┄┅┅✵❁•••🌷•••❁✵┅┅┄

|❁| @avayezohor |❁|

┄┅┅✵❁•••🌷•••❁✵┅┅┄

♦️او حـاضـر#   اسـت 

ولـی ظـاهر#   نـیسـت

♦️مـا #ظـاهـریـم

امـا #حـاضـر نـیـستـیم

🔹او منـتـظرحـضـور مـاست

و مـا منـتظر ظهـور اویـیم

🔹خـدا کـند که مـا حـاضر شـویـم

⛅تـا او ظـاهر شـود.

✔️درغـیـبتش مـقصریم

و در ظـهورش مـوثـر...

به رسم وفای بخوانیم

#دعای_فرج_و 

#الهی_عظم_البلاء_رو❤️

─═ঊ ❥❥🍃🌼🍃❥❥ঊ═─

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

سلامتی همه بخصوص همسرم که امروز ام آر آی کبد داره صلوات

ان شاءالله که نتیجه آزمایش خوب و عالی باشه 🌹

صلوات هدیه به آقا امام زمان عج 🌺

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌺

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌹

🌸اللهم عجل لولیک الفرج🌸

🌸اللهم عجل لولیک الفرج🌸

🌸اللهم عجل لولیک الفرج🌸

🌸اللهم عجل لولیک الفرج🌸

🌸اللهم عجل لولیک الفرج🌸

🌸اللهم عجل لولیک الفرج🌸

🌸اللهم عجل لولیک الفرج🌸

🌸اللهم عجل لولیک الفرج🌸

🌸اللهم عجل لولیک الفرج🌸

🌸اللهم عجل لولیک الفرج🌸

🌹🌹التماس دعا🌹🌹

اگـه وجــود خـــــــدا باورت بــشــه🥰خـــــــــــــــدا یه نـــقــــــطــه میندازه زیــر بــاورت …🤔میشه: یاورت…😍به همین راحتی♥️
@بیگانهدردنیا   🌺💚

همیشه شرمنده میکنی....الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 

امام زمان رابخاطرمشکلاتمان نخواهیم ......امام زمان رابرای خودش بخواهیم.که ظهورکند.......الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .🌷

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم

2706