2737
2734
عنوان

دانشجوها توروخدا راهنماییم کنید😭

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 42 پست

دانشگاهت سراسریع یا ازاد و پیام نور

چقدر خوبه که با کاربرای دیگه خوب حرف بزنیم   واگه با نظرشون مخالفیم یا تاپیکشونو دوست نداریم ریپلای نکنیم و وارد تاپیک نشیم،اینجوری ناخودآگاه دل کسیم نمیشکنیم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ینی اون سه درسی ک حذف میشم معدلو نمیکشه پایین؟؟

اگر حذف بشه ن نمیکشه

چقدر خوبه که با کاربرای دیگه خوب حرف بزنیم   واگه با نظرشون مخالفیم یا تاپیکشونو دوست نداریم ریپلای نکنیم و وارد تاپیک نشیم،اینجوری ناخودآگاه دل کسیم نمیشکنیم  
2731
عزیزم توروخدا بگو راست میگی ؟🥺🥺 مطمئنیی؟؟؟  از استرس قلبم درد گرفته😭😭

اره گلم مطمئنم .. تا سه تا درس که نری حذف میشه و اینکه شما مشکلت یکی اون درس چهارما که صفر میشه و یکی اینکه پیش نیاز اگه باشه درسات به مشکل میخوری برا انتخاب واحد ترم بعد شما اون ۴ درس باقی موندرو اگه خراب کنی و نمره خوبی نگیری با اون ۰ جمع میشه معدلت پایین باشه مشروطی اون ۴تارو ۲۰‌بگیر😂بعدشم یه چیز دیگه که هس اینه که جمع واحدایه باقی موندت باید حداقل ۱۲تا باشها 

2738
خب چیکار کنم حذف بشه؟

عزیزم من دانشگاه دولتیم ما اینجوریه ک اگ یه درسیو نریم کلاس وغیبت زیاد داشته باشیم اخر ترم دوسه روز وقت داریم حذفش کنیم تا نمرش برامون لحاظ نشه و کلا امتحانشم ندیم.بهش میگن حذف اضطراری.ولی بیشتر از یه درس نمیشه و اگر درسای بیشتری غیبت داشته باشیم و استاد همکاری نکنه صفر میشیم.

بعدشم عزیزم نهایت مشروطی اینه که ترم بعد بیشتر از ۱۴ واحد نمیتونی برداری و اینکه اگه سه بار مشروط بش ...

ینی ۴ تا درسی هم ک پاس کردم باید دوباره بخونم؟؟؟؟

و اینکه میخوام خانوادم متوجه نشن ممکنه؟

2706