2733
2734

خانما باردارم. سر یه چیز خیلی مسخره شوهرم قهر کرده باهام. هر چیم باهاش با آرامش حرف زدم بد تر شد. حالا گفته میخوام تنها باشم...

الان من حالم خیلی بده. بغض شدید دارم و سرم درد میکنه اما به خاطر بچه نمیخوام گریه کنم. شدید گرسنمه ولی اشتها ندارم . از غصه نمیتونم چیزی بخورم. تو رو خدا بگید چیکار کنم حالم خوب بشه. نمیخوام بچه اذیت بشه. یه آدم با تجربه ی مومن کمکم کنه. سرمم شدید درد میکنه. مسکن بخورم؟ (ساده)

بزورم که شده دولقمه بخور گرسنگی برای بچت خوب نیست

برای اروم شدنت نمیدونم.چی بگم خدا کمکت کنه من خودم.گریه میکنم دست خودم.نیست 

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

فعلا ب چیزی فکر نکن و برو حمام

استا میتونی بخوری 

یه دوش بگیر و بخواب

الان هیچی مهم تر از خودتو بچت نیست. همونطور که شوهرت میخواد تنها باشه خودتم باید تنها باشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استامینوفن ساده اگر داری میتونی بخوری 

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
2731
2738

عزیزم یه نصف استکان بهارنارنج اگر داری 

شربت درست کن ،بخور آرامبخش هست

و اینکه فدات شم مردا این روزا درگیری فکری شون

خیلی بالاست 

فکر کردن به این گرونی ها ، آینده بچه و خیلی چیزای دیگه،

آرامش رو از خیلی ها گرفته

بهش پیام بده ، بگو دوست نداشتم ناراحتت کنم ولی امیدوارم

خدا به پاکی این بچه دل هر دومون رو آروم کنه 

بعدم توکل به خدا کن و ازش بخواه آرامشت برگرده و راحت بخواب

نه بی فکر نیست. واقعا حالش خوب نیست.شاید اونم هورمونش ریخته بهم. من باید خودم حالم و خوب کنم. ازش تو ...

عزیرم الان خودت و بچه ات مهمی و اینطور ک از صحبتت فهمیدم با درک هم هستی بزار یه امشب و تو خودش باشه گلم تا کمی ب ارامش برسه تو هم پاشو یه دو لقمه غذا بخور و ب چیزای بد فکر نکن

2706