2733
2734

یه اتفاق ناخوشایند برای عمم افتاده... 

دختر عموم متاسفانه بخاطر مشکلاتی که جاش نیست اینجا بگم سرپرست نداشته گذاشتنش بهزیستی... 

چند مورد دیگه هم هست... 

شما بودین اینارو به شوهرتون میگفتین؟ 

میترسم از کسی بشنوه از دستم ناراحت بشه... 

بگم بهش؟ 

از اون طرفم اگه بگم ممکنه سر کوفت بزنه... 

چکار کنم؟ 

کار خوبه خدا درست کنه ، سلطان محمود خره کیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نیازی نیست هر چیزی رو بگی ...

اگر از دیگران هم شنید بگو از جزئیات ش خبر نداشتم یا مطمئن نبودم یا اینکه چرا چیزی بگم که غصه بخوری ...

همیشه یه خط قرمز داشته باشید درسته همسر هست اما قرار نیست از هر مسئله ای خبر دار بشه

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی  

تو اینکارو نکن 

ولی من از صفرررر تا صددد کل اقوام آشنا خانواده دوست رفیق گذاشتم کف دستش و بازم میزارم.. چون اونم همینجوره باهام😑😐 مادوتا خلوچل دیوونه ایم البته واسه همدیگه😅

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
2740
از ما نظر نپرس گلم بستگی به اخلاق همسرت داره  اگه دهن دلقه یا مثلا خودشم پنهون کاری می‌کنه حر ...

نه اصلا دهن لق نیست.... 

پیش اومده نگفته بودم پرسیده منم گفتم این اتفاقا 

چون اعصابم بهم میریزه خودم وارد جزئیاتش نمیشم چیز بیشتری نمیدونم و اینکه دوباره بازگو کردنش ناراحتم میکنه بخاطر همین راجع بهش حرف نمیزنم

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
وقتی جفتتون اینطورید عیبش چیه😍عین دوتا رفیق صمیمی

عیبش اینکه تو اقوامو اشنا وقتی یکی داره لاف خوشبختی میزنه بهم نگاه میکنیم خندمون میگیره بارها سوتی دادیم 

یا طرف بهم اعتماد داشته منو محرم اسرارش دونسته بعدش فهمیده به همسرم گفتم، البته همسرم اصلا آدم دهن لقی نیست ولی فقط به من میگه منم فقط به اون، کسی نیستیم که جلو بقیه پشت سر دیگران غیبت کنیم ولی اینم درست نیست که بهم دیگه از اسرار خانوادهامون گفتیمو میگیم شده عادت، واسه هم تعریف میکنیم و از تعجب هم انگار لذت میبیریم😑🤦🏻‍♀️

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
سوال منم بود مرسی پرسیدی  نگفتم تا حالا گاهی دلم میخاد باهاش درد و دل کنم و بهش بگم ولی از بعد ...

منم دلم درد و دل میخواد... 

ولی از عواقبشمیترسم