2733
2734
عنوان

بابام فوت شد

1749 بازدید | 30 پست

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=8686737&slug=بابام-فوت-شد&postId=237975188

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

خدارحمتشون کنه

خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند     هرجای دنیایی دلم اون جاست  من کعبمو دور تو میسازم    من پشت کردم ب همه دنیا تا رو به تو سجاده بندارم گاهی پرستیدن عبادت نیست با اینکه سر رو مهر میذاری گاهی برای دیدن عشقت باید سر از رو مهر برداری❤🌹

خانما هرکی فاتحه خوند و نماز میت قول میدم براشون هرچی بگن بخونم یس و الرحمن و ... دستم به دامانتون دلم به شماها خوشه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا رحمتش کنه الان باید تو مراسم  باشی نه نینی سایت

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2731
خدا رحمتش کنه الان باید تو مراسم  باشی

تو مراسمم 

تو مراسمم 

ببخشید ولی باورم نمیشه همین امروز همه ی اینا  اتفاق بیفته و شما تو سایت  باشی 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2740

خیلی سخته دختر باشی و مرد همیشه قهرمان و دوست بی منت زندگیت برود انگار در این دنیا گم میشی و جایی رو پیدا نمیکنی آرامش بدست بیاری . پدرم پنج روزه ندارمت انگار پنجاه ساله رفتی دوستای گلم برا آرامش دلمون دعا کنید و وقت کردید برا بابام فاتحه بخونید خدا اموات همه رو بیامرزه

خدا رحمتشون کنه .پدر منم تازه به رحمت خدا رفتن🖤 پدرتون چند سالشون بود؟ خواهرتون برا چی به رحمت خد ...

مممنونم خدا اموات شمارو هم بیامرزه بابام ۷۰ و خواهرم ۳۴ . هر دو متاستاز کبد یهویی اتفاق افتاد هردو فقط فاصله بین بیماری و فوت دوسه ماه طول نکشید خدا پدر شمام رحمت کنه

ببخشید ولی باورم نمیشه همین امروز همه ی اینا  اتفاق بیفته و شما تو سایت  باشی

مرض داشتم واقعا که تو هر شرایطی دنبال کینه و زخم زبونید شاید احساس کردید برا پربازدید شدنه؟ 

من پنج سال قبل پدرم فوت کرد وقتی پونزده سالم بود خودش هم چهل و دو سالش بود خیلی خیلی خیلی خیلی سخته ...

ممنونم خدا پدر تو رو هم بیامرزه عزیزم آره سخته من فکرمیکنم خواب میبینم

خدا رحمتش کنه الان باید تو مراسم  باشی نه نینی سایت

من دنبال فاتحه ام شما دنبال سوژه یابی