2733
2739
عنوان

بیاییییییییین

69 بازدید | 22 پست

بچها بنظرتون از این تبلتا بخرم که هم قلم هوشمند و کیبورد داره هم قلم که فیلمایه کحکوری مو توش نگاه کنم و با قلمش هم جزوه هارمو بنویسم .

مثلا جزوه هایه کلاسینورو توش بیارم رویه همونا خط بکشم کاملش کنم و....؟

اگه خواستید عکسم میفرستم از تبلته که ببینید اگه منظورمو نگرفتید 

دیگه کاغذ و ... نگیرم چون میخوام برم ی جایی مطالعه کنم که دوره از خونمون حوصله ندارم کلی کتاب با خودم اینور اونور ببرم...

اینجوری تمیز ترم در میاد و دیگه کاغذات و دفترات گمو گور هم نمیشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دیگه کاغذ و ... نگیرم چون میخوام برم ی جایی مطالعه کنم که دوره از خونمون حوصله ندارم کلی کتاب با خود ...

اگر گرونه و دانشگاه آزاد میری بگیر ولی اگر سراسری میری نگیر چون همه هی بهت تیکه میندازن بابا بچه پولدار و از این مسخره بازیا

برای حال خوب قلبامون❤️🖤
اگر گرونه و دانشگاه آزاد میری بگیر ولی اگر سراسری میری نگیر چون همه هی بهت تیکه میندازن بابا بچه پول ...

وای چه حرفی بود.

نه اونی که دولتی میره بی پوله نه اونی که ازاد میره پولداره.

نصف دانشگاه ازادی تو شهریه موندن.پدر مادرشون طلا و گوشی و حتی ماشین میفروشن...

خدایا شکرت که همیشه حواست بما هست.
اگر گرونه و دانشگاه آزاد میری بگیر ولی اگر سراسری میری نگیر چون همه هی بهت تیکه میندازن بابا بچه پول ...

کلا ۱۰ تومنه که اونم پولشو خودم دارم میدم بابام هیچی نمیخره 

2738
کلا ۱۰ تومنه که اونم پولشو خودم دارم میدم بابام هیچی نمیخره 

واقعا نمیدونم ولی اگر حرف مردم اذیتت نمیکنه بگیر من خودم سعی میکنم از چیزی که بقیه استفاده میکنن استفاده کنم تا با حرفاشون اذیتم نکنن

برای حال خوب قلبامون❤️🖤
ما هم دولتی بودیم ازبن حرفا نبودم بعدم ادم باید ببینه خودش چی میخواد چی برلش راحت تره 

یعنی شما تاحالا ندیدید تو دانشگاه به یکی بگن فلان چیزی که خریدی خیلی گرون مگه بابات چیکاره است یا مثلا تو پول داری می‌خری ما پولشو نداریم؟؟؟؟

برای حال خوب قلبامون❤️🖤
دیگه کاغذ و ... نگیرم چون میخوام برم ی جایی مطالعه کنم که دوره از خونمون حوصله ندارم کلی کتاب با خود ...

چشات افتضاح ضعیف میشن و سردرد و چشم درد شدید میگیری. هیییچی جای قلم کاغذ رو نمیگیره.خودم تجربه داشتم که میگم.

2706