2733
2739
عنوان

دیگه بریدم خسته شدم دیگه کم آوردم از دست مامانم

| مشاهده متن کامل بحث + 205 بازدید | 19 پست
مامان منم همینه ولی دیگه بهش محل نمی ذارم کار خودمو میکنم کارای خونه هم انجام میدم البته با کلی غر ز ...

چطوری محل نزارم

جدیدا جوابشم نمیدم

بدتر ساکت نمیشه

آنقدر میگه تا گریم بیاد

میرم تو اتاق گریه میکنم

چطوری ناراحت نشم

اینکه هر موقع بخواد بره دکتر،،وقت دکتر،،مهمون بیاد،،فقط من دنبال کاراشم

وقتی کارم داره خوبه ولی کافی کارش با من تموم شه

غیر از اون میگه نمیخوامت،،برو،،،برو شهرستان  فقط برو نبینمت

چطوری بی خیال شم

هر روز اندیشه ای تازه به کار ببندید،اندیشه ها و بینش ها نقطه‌ عطف در زندگیتان است
چطوری محل نزارم جدیدا جوابشم نمیدم بدتر ساکت نمیشه آنقدر میگه تا گریم بیاد میرم تو اتاق گریه میک ...

عزیزم ببین مشکل مادرت چیه از لحاظ روحی شاید توجه کم داره یا خستگی کار روش اثر کرده یا گذشته ای که داره عذابش میده و این حرص و عصبانیت از اون نشات می گیره تا خودشو اروم کنه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم ببین مشکل مادرت چیه از لحاظ روحی شاید توجه کم داره یا خستگی کار روش اثر کرده یا گذشته ای که دا ...

اره بی تاثیر نیست

خوب منه بدبخت چی کار کنم

اینجا گیر کردم 

نه جا دارم نه پای رفتن

هر روز اندیشه ای تازه به کار ببندید،اندیشه ها و بینش ها نقطه‌ عطف در زندگیتان است
عزیزم ببین مشکل مادرت چیه از لحاظ روحی شاید توجه کم داره یا خستگی کار روش اثر کرده یا گذشته ای که دا ...

با اینکه اصلا بهش کاری ندارم

حرفی نمی زنم بهش بر نخوره

فقط با من و وسایلم و اینکه هزینه اضافی م براش

چاره چیه

2742
چرا نزنم درکم نمیکنی یکی همش هر روز با برو و بدونه نمیری ،،،ترس تنهایی داری

شما رو نمیگم منظورم اینه که مادرتون چرا این حرفارو میزنه؟ بیماری اعصاب داره؟ چرا با حضور شما تو خونه مشکل داره؟

آقای قاضی بعضیا میخوان با ما باشن ولی زوده واسشون اینقد بالا باشن 😏