2733
2734
عنوان

بعد دو سال انتظار امام زمان بهم عیدی داد منم مامان شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2860 بازدید | 359 پست
ممنون عزیزم،ولی من چرا هیچ حسی ندارم مگه نباید ویار داشته باشم خخخخخ اصلا هیچ فقط همش حالت سیری دارم،شیرینی کلا دوست ندارم
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارکت باشه عزیزم زیباترین خبری که آدم توی زندکیش میتونه بشنوه به نظرم همینه..انشالله به خوبی و خوشی و سلامتی کوچولوی نازتون رو در آغوش بگیرین
تا تو با منی زمانه با من است.....
2731
2740
احتمالا یکشنبه برم دکتر اخه دکترم شهر دیگست ،سنو میکنه اول یا ازمایش جدید دارم؟
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
خوشبحالت ان شاالله بسلامتی بیادبغلت دعاکن منم این ماه نتیجه بگیرم و حامله بشم راستی علائمی چیزی نداری؟یامث دفه های قبلی
برای کارمندشدنم صلوات میفرستی.الهی ب هرچی میخوای برسی..اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم
مبارکت باشه مامان خانمی . منم بعد از دو سال برای ولادت امام علی ع این عیدی رو گرفتم . منم هرگز باورم نمیشد یه روزی تاپیک مادر شدنمو تو نی نی سایت بزنم
خدایااااااا شکرت منم بعد از دو سال چشم انتظاری مادر شدم . خدایا شکرررررت
2706