2733
2739
عنوان

هیچ وقت راجب خیانت همسرتون کنجکاوی نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 520 بازدید | 64 پست
نه بابا من میشناسم طرف سالها پیش خیانت کرده همسرش هم تا حالا نفهمیده تو خیابون داریم میبینیم زنها و ...

اکثرشون لو رفتن  زنا حقارت و تحمل کردن 

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
حالتون خوبه🙄🙄🙄🙄🙄؟ خب میدونیم نمیگیرنشون اما نباید چیزی ب نام تعهد وجود داشته باشع؟ از ماست ک بر ...

دلم میخواد استارتر خودش از شوهرش ی پیام ببینه ببینم باز خیلی ریلکس میگه بابا نمیگیرتش که واسه عشق و حال میخواد...

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مردا همچین کاری نمیکنن، اونا رو فقط واسه خوشگذرونی و عشق و حال باهاشون میرن تو رابطه هیچ موقع نمیان ...

جدی شما سواد داری؟ بعید میدونم . حرفات خنده داره و دبستانی . میخوای میزان طلاقو کم کنی؟؟؟

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
دلم میخواد استارتر خودش از شوهرش ی پیام ببینه ببینم باز خیلی ریلکس میگه بابا نمیگیرتش که واسه عشق و ...

احتمالا مجرده😒

کار خوبووو خدا میکنع ک با کسی حرف نمیزنه🙃نه تو آنی ک همانی.......نه من آنم ک تو دانی🧸
2731
من اصلا سرک نمیکشیدم حتی خیلی ام آزادش گذاشته بودم چندبارم شک گرده بودم اما خودمو زدم به اون راه ت ...

چه رویی داشته خدایی، من جات بودم فحشو میکشیدم بهش

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم،الآن که اینو خوندی یکی از گناهاتو پاک کردی
دلم میخواد استارتر خودش از شوهرش ی پیام ببینه ببینم باز خیلی ریلکس میگه بابا نمیگیرتش که واسه عشق و ...

من شوهر ندارم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم،الآن که اینو خوندی یکی از گناهاتو پاک کردی
2738
جدی شما سواد داری؟ بعید میدونم . حرفات خنده داره و دبستانی . میخوای میزان طلاقو کم کنی؟؟؟

جمع کن بساطتو بابا، نه من سواد ندارم توی ریقو لابد سواد داری

منم احساس میکنم یه تخته ات کمه وگرنه کدوم حرف من اشتباه بوده؟ میزان طلاق کم شه یا زیاد شه چه سودی برا من داره؟

حالتون خوبه🙄🙄🙄🙄🙄؟ خب میدونیم نمیگیرنشون اما نباید چیزی ب نام تعهد وجود داشته باشع؟ از ماست ک بر ...

من نگفتم تعهد نباید باشه، من فقط گفتم اونا رو نمیگیرن همین

راجب سرک کشیدن هم گفتم سرک نکشید بنا به دلایلی که گفتم، اجباری هم به انجامش نیست حالا تو نمیخوای این کارو بکنی نکن

نظر منم همینه  ته تهش اگه فهمیدی هم باید بی تفاوت و سر باشی و طلاق بگیری ..

«بی تفاوت و سر باشی» یعنی چی؟

چه عجب یه خانوم محترم یه تاپیک درست حسابی گذاشت  افرین به شعور و منطقت خانومی

قربونت خیلی ممنون، نظرات متفاوته حالا صفحه های بعد  یه عده واسه همین تاپیک اومدن فحشم دادن و توهین کردن بهم😂

2706