2726

به نظر من هیچ وقت تو زندگی همسرتون سرک نکشید و چک نکنید ببینید طرف خیانت میکنه یا نه، چون تهش که ببینید خیانت میکنه (علی الخصوص الآن که اکثرا پتانسیل خیانت رو دارن و پاش بیفته این کار رو میکنن ...) خودتون اذیت میشید و اعصاب خودتون خرد میشه و هیچ کاری هم نمیتونید بکنید علی الخصوص زن ها، 

چون مردا اگه ببینن طرفشون خیانت میکنه اکثرشون یا طلاق میدن یا برخورد شدید میکنن یا حتی قتل میکنن ولی زنها معمولا خیانت هم ببینن هیچ کاری نمیکنن، پس به نظر من الکی خودتونو اذیت نکنید و راحت بشینید زندگیتونو بکنید

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم،الآن که اینو خوندی یکی از گناهاتو پاک کردی

باشه 

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سرمونو عین کبک بکنیم زیر برف یهو ببینیم ی سلیطه بالای سر زندگیمونه

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘

من اصلا سرک نمیکشیدم حتی خیلی ام آزادش گذاشته بودم

چندبارم شک گرده بودم اما خودمو زدم به اون راه

تااینکه امروز زنگ زد گفت خیلی عذاب وجدان دارم میخوام اعتراف کنم که من دوساله بایه دخترم خیلی ام باهاش خوابیدم

اگه شرق تهران هستی از بابام خرید کن لطفا دستفروشه و لیف میفروشه.. خیر ببینی الهی🤲.. ختم انعام. ختم قرآن. ختم صلوات و فاتحه هم برای امواتتون انجام میدم اگه قابل باشم🌹
من اصلا سرک نمیکشیدم حتی خیلی ام آزادش گذاشته بودم چندبارم شک گرده بودم اما خودمو زدم به اون راه ت ...

خلاصه که کارم شده گریه و نفرین هی قسمش دادم گفت بجون پسرمون واقعیه

حالا مختاری تصمیم بگیری

اگه شرق تهران هستی از بابام خرید کن لطفا دستفروشه و لیف میفروشه.. خیر ببینی الهی🤲.. ختم انعام. ختم قرآن. ختم صلوات و فاتحه هم برای امواتتون انجام میدم اگه قابل باشم🌹

یعنی سرتونو مثل کبک تو برف بکنید

جالبه روز به روز به مردا آزادی بیشتری داده میشه که هر کار دوست دارن بکنن حتی نباید بهشون گیر داده بشه

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...

اومدم بگم موافق نیستم..

ایا اقایونم همین عقیده رو دارن؟ ابا درسته این نظریات شما؟ خنده دار و مضحکع ک خودمونو ب اون راه بزنیم تا طلاقمونو ندن😒

کار خوبووو خدا میکنع ک با کسی حرف نمیزنه🙃نه تو آنی ک همانی.......نه من آنم ک تو دانی🧸
2706