2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سالگرد فوت بچشه ۱۲شب امشب اخرین نفسشو کشید پارسال

وای عزیزم پس چ روز بدی رو انتخاب کردی برای دردودل تو الان باید همدش بشی 

اصلا اون داغونه شمانشستی از زندگی گله کردن😭

مرگ عزیز سخته من بابام فوت کرده وقتی ب روز نحس میرسیم هممون افسرده میشیم 

بعد شما نشستی گلع کردن 

واقعا بد ازش ناراحتی 

لطفا یکم درکش کن😭

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺

مردها مثل ما زنها که نیستن، وقتی درد دل کنیم 

آخه و جانم کنن و به‌ پامون گریه کنن عزیزم 

اون قطعا الان اعصابش خورد شده به خاطر شما و تو فکر فرو رفته و غصت رو میخوره، برا همون حوصله نداره 

2731

نمیخوام ناراحتت کنم ولی چطور دلت میاد وقتی داداشت خودش غم داره تو باهاش درد دل کنی...من اصلا نمیتونم با داداشم درد دل کنم خودش خیلی گرفتاری و مشکلات داره...

من بین تمام نداشته هایم فقط خدا را دارم💖             🚫لایک ممنوع🚫
2740
سالگرد فوت بچشه ۱۲شب امشب اخرین نفسشو کشید پارسال

خب حق داره ،حالا چرا امشب باخاش درددل کردی میزاشتی یکشب دیگه

اینویادت باشه هیچکی دوست تو نیس مگر اینکه در نبودت ازت دفاع کنه.🍀                                                             ا؁ انسان از چه مغرور میشوی زمینی که روی آن زندگی میکنی روزی سقف توخواهد شد🌱                              جلوي كسي ك از تو خوشش نمياد هميشه شاد و قوي باش 🍃                                                                   ‌‌ ‌‌ ‌‌ولی من تاالان هیچڪس و به اندازه ی خودم اذیت نڪردم🍀ادمهای اطرافت روبا گردش زمان‌بشناس نه چرخش زبان!!اکثرا خوب حرف میزنن🌱
نمیخوام ناراحتت کنم ولی چطور دلت میاد وقتی داداشت خودش غم داره تو باهاش درد دل کنی...من اصلا نمیتونم ...

من تو زندگیم یه دنیا غم دارم

و خونواده مم کلا غماشون رو سر من میریزن و برای درد دل زنگ میزنن.

بعدش دردای خودم دوبرابر میشه و شوهرمو بچه ی بیچاره م تاوانشو میدن.

دیگه از درد دلاشون از زنگاشون از بی پولی هاشون نفرت دارم.

اینقد مادرم و گاهی پدرم از بی پولی مینالن که وقتی میرم خونشون شهرستان. هزینه ی خودمو بچه مو کامل میدم وگرنه روم نمیشه بمونم خونشون😔😔

دردای خودم برام بسه

خواهرو برادرو پدر مادرو دیگه توان ندارم۰😔

خانوم هستم
2706