2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سالگرد فوت بچشه امروز

😐😐😐😐بجای اینکه پیام بدی مرحمش باشی کلی پیام دادی ناله کردی که این مدل پیام دادنارو مردا خوششون نمیاد هی تیکه تیکه 

واقعا خیلیییییی آقاست که جوابتو داده میدونی چقدر غم داره الان 

تازه ناراحتم شدی ! خیلی بی درکی 

معلم دینی فقط اونجاش که توی جواب دادن به سوالا گیر میکرد و میگفت بچها عقل آدمی قادر به درک بعضی چیز‌ ها نیست🤣😁من‌وقتی فیلم دوبله میبینم احساس میکنم یه اتفاقایی داره به زبون اصلی میفته که نمیخوان به من بگن🫤😐‏من : *به پوست خود ميرسد، روتين پوستي انجام ميدهد، كمتر چربي ميخورد.*پريود : *wait a minute bitch.*🥲
2740
از همین حرصم گرفته خب

هرکسی برای خودش مشکلاتی داره

نباید مشکلات خودمونم بندازیم رو دوش اطرافیان و دل اونارم غمگین کنیم به هر حال اونا دوستمون دارن و غصه مون رو میخورن.

کاری که خونواده ی من با من میکنن.

از درد و مشکلاتشون خسته م و زیر بارش افسردگی گرفتم.

نکن با برادر جگر سوخته ی بیچاره ت. درد خودش براش بسه😔

خانوم هستم
من تو زندگیم یه دنیا غم دارم و خونواده مم کلا غماشون رو سر من میریزن و برای درد دل زنگ میزنن. بعدش ...

واقعا درکت میکنم مث خواهر من. بهشون بگو ک اذیت میشی رک پوست کنده اینطوری شاید بی خیال بشن دردل هم اندازه ای داره...

من بین تمام نداشته هایم فقط خدا را دارم💖             🚫لایک ممنوع🚫
من تو زندگیم یه دنیا غم دارم و خونواده مم کلاماشون رو سر من میریزن و برای درد دل زنگ میزنن. بعدش ...

عزیزم منم مثل تو هستم میفهمم چقدر سخته باور کن من گوشیمو میترسم چک کنم تا تلگرامو باز میکنم یه کوه پیامای برادرم میاد که ناله میکنه بعد سبک پیاماش هم مثل پیامهای اسی،خب چی بگم وقتی نه کاری ازم برمیاد نه اگه راهیم بهش بگم گوش میده به حرفم،فقط عصبی میشم و بیخواب.بقیه شون هم زنگ میزنن همینن.خودمم هزار مشکل دارم به نظر من ادم باید اگه خیلیم نیاز داره با دوست دردل کنه نه خانواده چون خانواده غصه میخورن

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹