2737
2739
عنوان

با شوهرم هردو زدیم زیر گریه بعداز یک هفته قهر

| مشاهده متن کامل بحث + 54462 بازدید | 249 پست
چندماهه عروسی کردیم

یادش بخیر 

ما هم این دوران و داشتیم 

این هم میگذره اما سعی کن از الان یاد بگیرید با هم حرف بزنید خواسته هاتون رو واضح بیان کنید 

مثلا کمک میخوای نگو بیا اینجا بگو فلانی لطفا بیا این ظرفها رو بشور 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

یکشنبه هفته پیش اینستاشوپاک کردم ازون موقع بامن پرباده اینستا نداشت برای کاری نصب کرد قراربودپاک کنه ک خودم پاککردم دیشب اون گریه کرد من گریه کردم.میگ برااینستاناراحت نیستم برااینکه از سرکار اومدم خسته نباشی نگفتی ناراحتم درصورتی ک توااین چندوقت جواب سلامم نمیده  منه بدبخت همش توخونه ام بهم میگه تو خیانت میکنی بهم خودش میدونه نمیکنم ولیمیگه خیانت میکنی دیگه کمآوردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی غذانمیپذی؟

نه چیزی نپختم براش فقط برا بچه ها

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜

چ حرکتی زدا وسط گریه رفت اهنگ گذاشت ادامه گریه🤣🤣🤣

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2728

سلام دوستان عزیز

یک سایت خوب و رایگان میخواهم بهتون معرفی کنم جهت ثبت آگهی 

در سایت قو ایران شما میتونید راحت کالای نو و دسته دوم خود را خرید و فروش کنید ghooiran.com  بعد این سایت اپلیکیشن هم داره که شما میتونید اپلیکیشن اون رو هم از گوگل پلی یا بازار بنام قو ایران دانلود کنید

لجبازی بدترین کار کلا قهر خیلی حرکت فویل و سستی ببخشید رک میگم به هر حال گذشته از این به بعد نذارید ...

چقدر تاپیکات قشنگ بود

قشنگترین قسم رو سعدی میده ، اونجا ک میگه به وصالت،به وصالت ک مرا طاقت هجران تو نیست :)🌱 عضو تاپیک مانکن های زیبا🤠 وزن اولیه وفعلی ۷۹😡 هدف اول ۷۵🔒 هدف دوم ۶۹🔒هدف سوم ۶۴🔒هدف چهارم ۶۰🔒هدف پنجم ۵۷🔒هدف نهایی ۵۵🔒
2740
گرونیا یه جا بدرد خورد 🤣

😂😂😂😂

آره واقعا وقتی به این فکر کردم با چه زحمتی پول در میاره، تا من و دخترم خوشحال باشیم با خودم گفتم بی انصافیه باهاش بد اخلاقی کنم طفلی....

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚