2737
2734

سلام 

بعد از یک هفته ناراحتی سر موضوعی که توی تاپیک قبلیم گفتم امشب غذایی درست کردم که دوس داره و خواستم یجوری باهم اشتی کنیم ، جز سلام و مرسی و اینا و این هفته هیچی نگفتیم به هم.

بعد یهو یه موضوعی پیش اومد گفتم الان دلم خواست بغلت کنم و بعدش که بغلش کردم گریم گرفت خودم ، بعدش گفت بزار یه اهنگی و‌بزارم یه اهنگ غمگین جنوبی گذاشت دیدم داره گریه میکنه اروم اروم😭بعدش دیگه هیچی نگفت و بعد اینکه اهنگ تموم شد رفت صورتشو شست و نشست فیلم دیدن و هیچی نگفت حتی اون موقع که داشت گریه میگرد اشکاشو پاک کردم و چندبار صداش کردم ولی هیچی نگفت😭یعنی ازم خسته شده و دیگه دوسم نداره؟ چیکارکنم؟؟؟

چرا خودتونو عذاب میدین وقتی عاشق همید

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دنیای نامردیه😔همو دوست دارین ولی لعنت به غرور

اون لحـظه که آدما باهات کاری میکنن که حالت از سادگـیت بهم میخوره دقیقا همون لحظـه یه آدم دیـگهٔ میشی !ببین من بدترین آدم روی زمین هم که بشم بازم متوجه نمیشم کدوم قسمتش میتونه به تو ربط داشته باشه😏🤞آقایون نامحترم برید به همون خوار و مادرتون درخواست دوستی بدین😡

چ دلیلی داره ک ی زن و شوهر یک هفته باهم قهر باشن چرا این همه مدت باهم آشتی نکردین؟ 

اینارو برا خودتون عادت نکنین

وزن 70 😢🙀🍊وزن فعلی66😼😼🧡🧡🧡🍊وزن هدف 60🧡🧡🧡🧡🙃🙃  گروه نارنجی 🧡🧡🧡🧡🧡من قوی تر از اونی ام ک فکر میکنی 😼😼😼
2738

تاپیک قبلیت رو خوندم

معلومه که همدیگه رو دوست دارید

دو سال اول زندگی مشترک پر تنش ترین دوران زندگیه چون شرایط جدیده و زیر یه سقف اومدید با تفاوت هایی که دارید

هی به مرور همه چی بهتر میشه

نگران نباش رابطتون باز قشنگ و آروم میشه😚

چ دلیلی داره ک ی زن و شوهر یک هفته باهم قهر باشن چرا این همه مدت باهم آشتی نکردین؟  اینارو برا ...

خیلی سرسنگین بودیم باهم.خیلی دلم از کارش گرفته بود چندباری حس کردم اومده جلو ازدلت دربیاره ولی اونقدر ناراحت بودم نمیتونستم تشخیص بدم.

خیلی بچه اید 🥺🤣😭

خیلی گوگولویید..

وای خدا 😂

امشب گلرخ میمیرد! بلاخره امشب گلرخ میمیرد قبل هرچیز امضا رو بخون!۲۳سالمه و ۸۵ رویداد خاصیه تولد عزیزدلم داداش شهابم..♡ اگر بدون لایک و جواب گذاشتمتون چون من از حیوانات وحشی  اکثرا بی تفاوت میگذرم 😇🌸تشبیه خوبی بود اینجا کم نیستن همچین افرادی  🤪 مذکر ها درخواست ندید و در تایپکم شرکت نکنید و ریپلای نکنید! سوم اینکه اسمم گلرخه اگر سوالی ازتون تو تایپک پرسیدم درمورد همون میخوام بدونم  مخالف اینم که کسی به عقیده کسی توهین کنه یه دختر تیرماهی  مشهدی  اگر در تایپکام بی پروا صحبت میکنم چون کسی نیست که برای شناسایی ازش واهمه داشته باشم و مقصدم جداست  و برای همه ناشناسم.. 😊‌                  من از اندوهایم ارام میگذرم تا قدرم را بدانند گویند که هرکس رود عزیز میشود میرسد روزی که خواهم رفت  ‏متن نامه ی علی شریعتی به عشقش :عزیزِ مهربانِ بداخلاقِ صبورِ تندجوش! امید بخشِ  یأس آورِ، پرحرفِ حرف نشنو،بدترین بدِ خوب‌ترین خوبِ با وِی نتوان زیستن، بی وِی نتوان بودن! یک جورِ درهم برهمِ شلوغ پلوغِ قرو قاطی عزیزی که تورا نمی‌توانم تحمل کنمو دنیا هم بی تو تحمل ناپذیر است»متاهل و متهعد به عشق زندگیم برای رسیدن به هم دعامون کنید 😊 امیرپاشام♡
2706