2733
2734
عنوان

رقص در عروسی دخترعمه😳😳😳😳

393 بازدید | 19 پست

بچها من باخانواده پدری صمیمی نیستم مثل غریبه هستیم تقریبا

چون زیاد رفت وامد نداریم

ولی باخانواده مادری خیییلی راحتیم جوری ک اصلا نمیتونم تو عروسیاشون همینجوری مث غریبه هابشینم...حتماارایشگاه میرم لباس میپوشم...میرقصم

۱۰ روز دیگه عروسی دخترعممه

وقتی برم انگار رفتم عروسیه یه آشنا...

اگه شماجای من باشین تواین عروسی لباس جشن میپوشین ؟میرقصین؟

من یکم موذبم پیششون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره تو عروسی شاد باش عزیزم چه دور چه نزدیک 

مامانه کوچولوی یه گیلاس و آلبالو کوچولو 😍 ..اگه بارداری یا زایمان کردی حتما تاپیک مخصوص باردارامو بخون🙂تاپیک روزمرگی هامو بخون تا روحت شادشه😂😉

لباس مجلسی که حتما بپوش 

حالا فرق نمیکنه عروسی کی باشه ولی مهمه ما لباس خوب بپوشیم و آرایش و مدل موی خوبی داشته باشیم 

رقص هم دیگه هر جور خودت می‌دونی ولی من باشم آره می‌رقصم 😁😁

جشن جشنه دیگه غریبه آشنا نداره بله لباس مهمونی میپوشیدم پیش کسایی که بیشتر میشناختم مینشستم و اگه دوست داشتمم میرقصیدم ... سخت نگیر هرکاری راحتی بکن

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   
2740
اینکه بامانتو باشم و نرقصم.. راحت ترم

نخواستی نرقص ولی با مانتو تو عروسی کسی نمیشینه حتی اگه خیلیییی غریبه باشه یکی از همون لباسایی که طرف مامانتون میپوشی اینجا بپوش اینا که ندیدن

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   
2706