2737
2739
عنوان

انقدرخوردم میخوام بپوکم

328 بازدید | 35 پست

یاخدااااا میخوام بپوکم

ساعت ۷ برنج خوردم

یساعت بعدش دیدم بابام ماهی  اورده سرخ کردم دوباره بابرنج خوردم

بعد آبجی کوچیکم داشت غذامیخورد رفتم کمینش یکم از ماهیاشو خوردم نوشابه هم خوردم

اشتهام زیادنیس با ده قاشق برنج سیرمیشم ولی پرخوری میکنم ی بشقاب پر میخورم

الانم هندونه

خیلی پرخوری میکنم چیکار‌کنم😭😭اینکارو ترک کنم 

هردفعه میفتم ب غلط کردن میگم دیگ‌کم میخورم ولی بازتکرارمیکنم😭

اضافه وزن هم دارم

اگ رژیم بگیرم موهام میریزع

وخیلی ریزه میزه میشم همه بهم میگن زشت شدی قبلا بهتربودی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دو چیز در کنار هم جمع نمی‌شوند پرخوری و تندرستی.

امام علی علیه السلام

عکس پروفایلم حکیم خیراندیش هستند . ایشون پزشک و استاد دانشگاه طب سنتی هستند و تو روسیه و ارمنستان تحصیل کردند  و پسر نیوزیلندی رو که هیچ دکتری تو اروپا  نتونست درمان بکنه ایشون تو دوازده ساعت درمان کردند. ایشون فقط بیماری های لاعلاج میپذیرن . اگه وقت کردی برو تاپیک مزاج شناسیم ، مزاج شناسی رو از طریق لینک پست اول یاد بگیرید احیانا لینک باز نشد بگید لینک جدید براتون بذارم . این دوره مزاج شناسی، رایگان توسط خود حکیم خیراندیش تدریس شده است. مزاج شناس باشید😉 اللهم عجل لولیک فرج یا امام زمان همه چیز من همه دار و ندارم فدای وجود شما یا صاحب الزمان خیلی دوست دارم از ته دلم شما رو محکم بغل کنم دست هاتون رو ببوسم و بذارم روی چشمام تو همانند شعر موزونی هستی که مولانا بسراید و موذن زاده آن را بخواند😍                                                         
2740

اگ ریا نباش منم ماکارونی فرمی زیاد خوردم حالم بد شد😰

♦️خوب بودن زیاد سخت نیس کافی ست مهربانی کنی ♦️زبانت ک نیش نداشته باشدو کسی را نرنجاندهمین خوبی ست♦️وقتی برای کسی خوبی بخواهی همین خوبی ست🔷️مهم نیست ک ادمها چگونه اند،مهم نیس جواب سلامت رامیدهند یانه        🔷️توسلام کن،سر ب سر دلشان بگذار،شیطنت کن، بخند ... همین خوبی ست.                                      ♦️ مهم اینست توخوب باشی                                    ♦️آن ها روزی دل شان برای خوبی هایت تنگ میشود...باور کن...🌹🤗             
2706