2737
2739
عنوان

این دختره حقشه کتک بخوره؟؟؟+

636 بازدید | 35 پست

ی دختره نوجوان ۱۱ ساله فامیلمونه

خانواده سختگیری داره، بعضی وقتامیاد پیش من

دختر همسایمون ازش خوشش اومد بهش گفت فردا فلان ساعت بیا، دستبند درست میکنم بهت میدم

اونم فرداش اومد دستبندرو ازش گرفت و بعد اومد خونه ما،.. وقتی رفت خونشون باباش کتکش زد😳 گفت چرا ب غریبه هااعتماد میکنی اگه یکی گفت بیا تو حیاط کارت دارم بعد ی بلایی سرت اورد باید قبول کنی؟

و نیمزارن هرجایی بره  ،فقط میزاره بامن جایی بره ، چون فک میکنن من دختر خوب و مثبتی هستم😂 نمیدونن من دست شیطونو از پشت بستم..

من واقعا نمیتونم این هجم از سختگیری رو قبول کنم

بنظرتون خانوادش حق دارن تااین حد سخت بگیرن بهش یانه؟

مثلا امروز بامن اومد بازار

مامانش، بهم گفت، باباش گفته نباید میزاشتی بره اگه گم شد چی؟😳 و ازاین حرفا

بنظرتون دیگه بااین دختره جایی نرم؟

باتوجه ب بدبینی و سختگیریاشون میپرسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

از دست این پدر و مادرا

دانشجو فرهنگیان ورودی۱۴۰۲...♡ •تیکر جمع بندی دهم و یازدهم• هدفای تحصیلی:۱.کسب رتبه یک سال دوازدهم در مقطع مدرسه. ۲.معدل ۱۹.۹۳ در نهایی دوازدهم.   ۳.رتبه دو رقمی یا سه رقمی کنکور ۱۴۰۲. هدف‌های شخصیتی:همسر؛ دختر و یک بنده و معلم متشخص بدون هر گونه رفتار زائدی‌ در باب پرخاش و کودکانه و شاخص مادری نمونه...♡ تا سال ۱۴۰۳ به همه آرزوهای باب شده در استاتوس رسیدم ^^

هیچ کس به هیچ دلیلی حق نداره دیگران رو کتک بزنه مگر برای دفاع از خودش! این یکی از اصول بنیادی تمدن و فرهنگه

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
2706