2752
2734
عنوان

دهه هشتادی ها بیاین درد و دل ببینم با امتحان ها چه می کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1218 بازدید | 120 پست
منم دوست داشتم تنها آرزوم دانشگاه رفتن بود ولی اولا انقد استادا اذیت میکنن که دیگه نقش دانشگاه ندارم ...

والااااااا اگه پول داشتم گ  میخوردم اینقدر خودمو اذیت کنم واسه درس زندگی اون کسی میکنه که میاد تو اینستا پول پارو میکنه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خوشبحالت من به زور 104 شدم    

هوشم خوبه ولی استفاده ای از مغزم ندارم کم مونده بندازنم بیرون از تیزهوشان😐😂😂😂

تخت جمشید قشنگی هست در چشمان تو                            من تو را دارم دگر شیراز میخواهم چکار؟!
 والااااااا اگه پول داشتم گ  میخوردم اینقدر خودمو اذیت کنم واسه درس زندگی اون کسی میکنه ک ...

واقعا...دانشگاه میری تهش معلوم نیس چه کاری گیرت بیاد اونم با این اوضاع جامعه..هی با خودم میگم تهش که چی باید کارمند بشم اونم اگه کار گیرم بیاد..قراره حقوقمو به کدوم دردم بزنم تو این گرونی؟قطره برا چشم خریدم ۵۳هزار تومن چخبرههههههه آقاااا..یه کتاب برا دانشگاه ۲۰۰تومنه

از زیرو رو شدن زندگیتون‌نترسید...شاید زیرش ته دیگ سیب زمینی باشه خب                      مدافع برابری جنسیتی😌 #از_خودمون_شروع_کنیم
منم مدرسه تیزهوشانم با ضریب هوشی ۱۶۵🙃ولی کلا خانوادم مخالف جهشی بودن

ماشاالله دختر 

میدونی چرا دروغ زیادم خوب نیست مثلا سال دیگه همه گواهی نامه دارن من تازه ۱۶ سالم 

یا خیلی جاها به خاطر سن کمم به مشکل بر میخوریم

من مامان بابام چون درس خون بودن منم تحت فشار گذاشتن جوری که وقتی تابستون بود گریه می کردم برم پارک

زندگی رو واسه خودت سخت نکن🤎🧸
ببین حتی پزشکیم همش زجر کشه    اصن علاقه هم باشه که چی

تو این برهه از زمان همه چی زجره..چن سالته رشته ت چیه

از زیرو رو شدن زندگیتون‌نترسید...شاید زیرش ته دیگ سیب زمینی باشه خب                      مدافع برابری جنسیتی😌 #از_خودمون_شروع_کنیم
ماشاالله دختر  میدونی چرا دروغ زیادم خوب نیست مثلا سال دیگه همه گواهی نامه دارن من تازه ۱۶ سال ...

ولی حس خوبیه نسبت ب هم سن و سالات جلو باشی🥲

تخت جمشید قشنگی هست در چشمان تو                            من تو را دارم دگر شیراز میخواهم چکار؟!
خوشبحالت من به زور 104 شدم    

به فکره نه ضریب هوشی. من پسر عمم ۹۸ بود زیر ۱۰۰ اما الان با اینکه ۲۰ سالشه خودش املاک ماشین زده خودش کار کرده ماشین خریده تازه خونه هم توی پیروزی تهران خریده

زندگی رو واسه خودت سخت نکن🤎🧸
2706