2737
2739

امتحان چطوره

میخونید؟

تعداد رای : 51
نظرسنجی
نمیخونم
22
43%
میخونم
29
56%
زندگی رو واسه خودت سخت نکن🤎🧸

هعی شنبه 🤕

زبان🥴

#آبادان_تسلیت🖤چو ایران نباشد تن من مباد❤🇮🇷لطفا باهم مهربون باشیم😶 پ ن:انسان جایزالخطاست😉مولانا💙میگه: دانی که چرا دار مکافات شدیم؟!/ناکَرده گُنَه چنین مجازات شدیم؟!/کشتیم خِرَد،دار زدیم دانش را/در بند و اسیر صد خرافات شدیم...🪄وقتی خودمون به خودمون احترام نذاریم کس دیگه ای هم بهمون احترام نمیذاره😉 پس لطفا به خودت احترام بذار 😘چشمانت مانند غزلی ست که مولانا سروده باشد و شجریان بخواند♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دیپلم گرفتم باو ما دهه هشتادیا خیلی کوچیک بودیم ناموسا نباید ۲۰ سالمون میشد... چقد زندگی داره سخت ...

آفرین وای اره چه زود گنده شدیم ولی من دلم بچگی میخواد

زندگی رو واسه خودت سخت نکن🤎🧸
2740

یکشنبه قرآن عررر از ۱۲ درس هیچی هیچی نخوندم 

من یک دختر تلاش گرم با سختی ها میجنگم تا به آرزو هلش برسه رشته ریاضی هستم پس اگه مسئله ای جلو هدفمو بگیره اونو حل میکنم مسئله های  ریاضی حل کردن مثل آب خوردنه 😘😉این کاربری دست ۲ نفر هست ما ۲ نفریم مادر و دختر پس اگه تایپک ها موضوع های متفاوتی بود تعجب نکنید 🙂🙃
دیپلم گرفتم باو ما دهه هشتادیا خیلی کوچیک بودیم ناموسا نباید ۲۰ سالمون میشد... چقد زندگی داره سخت ...

آره به خدا، نمیدونم شماها کی بزرگ شدین که ما نفهمیدیم، واقعا زمان زود میگذره

... و من به تو ایمان دارم...