2733
2734

با نوه خالم کلاس ششمه رفتم بازار

خودش هی اصرارمیکرد میگفت بیا

منم گفتم یباربرم باهاش، دیگ راحت شم 

بعد کارتشونو نیاورد گفت بابام کارتو نذاشت خونه باخودش بردش سرکار

بیست تومن اورد

بستنی گرفتیم ده تومنشو داد بستنی، 

ی انگشترم خربد ۲۰ تومن

ده تومنشو از من گرفت

گف میدم ولی میدونم نمیدن دیگه

چون چندماه پیشم رفت پیش ی سوپر‌مارکتی یچیزی قرض گرفت ارش ، گفت دیگ پولشو نمیدم

بحث ۱۰ تومن‌نیس میدونم این پول خیلی ناچیزیه

از اینکه منو خر فرض کنن حرصم گرفته

دیگه باهاش هیچ جا نمیرم😭😭

برادرزادم همسن اینه، باهام میومد بازار نمیزاشت ی هزارتومنی هم‌من براش خرج کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چندماه پیش باهاش رفتم بیدون

رفت از ی سوپری آب قرضی خرید براخودش،

پولشو نداد

الان منم گناهکارم؟

خودم پولشو بدم؟

یا به مامان دختره بگم‌پولشو بده؟؟؟

بعد اگ بازم‌ندادن،  بازمن گناهکارم و حق اون سوپرمارکتیه گردن‌منه؟

2740

بچه کلاس ششمیه خوب عزیزم. دیگه ده بیست تومن این حرفارو نداره. احساس راحتی میکنه باهات. وگرنه مطمئن باش خانوادش بفهمن اینقدر ناراحتی. جای ده تومن میان بیست تومن بهت میدن

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست

موجودات حرص درارین این ادما😂😂

اون لحـظه که آدما باهات کاری میکنن که حالت از سادگـیت بهم میخوره دقیقا همون لحظـه یه آدم دیـگهٔ میشی !ببین من بدترین آدم روی زمین هم که بشم بازم متوجه نمیشم کدوم قسمتش میتونه به تو ربط داشته باشه😏🤞آقایون نامحترم برید به همون خوار و مادرتون درخواست دوستی بدین😡
2706