2737
2739

من ۴ سال با یکی از فامیلامون دوست شدم و به دلم نشسته بود اونم از من خوشش میومد با هم وارد رابطه شدیم زیاد طول نکشید همش ۲ ماه بود تموم شد اونم من جدا نشدم جدایی از طرف اون بود میگفت یکی دیگه رو دوست دارم فلان ولی خوب فهمیدم که سرکاری بوده فقط میخواسته بره یه چیزی گفته هر وقت که عروسی یا مهمونی بود که اونم بود زیر زیرکی نگاه میکرد واقعا خسته شده بودم از این همه نگاه حالا بعد ۴ سال بهم پیام داد که بیا برگردیم به رابطه قبلی ولی من ردش کردم چون دیگه علاقه ای بهش نداشتم ما تو سن کم وارد رابطه شدیم میگفت بچه بودم اشتباه کردم من گفتم ادم اشتباه رو دو بار تکرار نمیکنه اخرشم گفت پشیمون میشی این حرفو درک نمیکنم ممنون میشم نظرتون رو بهم بگید سپاس ♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بهترین کارو تو کردی

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.
2740
سلام عزیزم ، نمی‌دونم والا من تجربه‌شو نداشتم ، ولی می‌شه بگی اون موقعی که رابطه داشتین چندسالتون بو ...

چهار سال اختلاف داشتیم فکر میکنم من ۱۵ سالم بود اون ۱۹

واقعا سن کمیه ، و خیلی عادیه که چهار سال پیش به هر دلیلی یه کدومتون نخواد ادامه بده ، اون درست ...

درسته کاملا قبول ولی خوب ایا کسی که یه نفر رو دوست داره میره با دخترا دیگه پیام بده بگه اصل بده اصلا چشش دختر دیگه رو میبینه 

2706