2733
2739

خیلی  وقتا خیلی ناراحتم ک کاش برمیگشتم ب قبل و باهمسرم ازدواج  نمیکردم.ولی اگ بدونم سرنوشتم بوده راضی ام ب رضای خدا.ماه رمضون زندگی پس از زندگی رو دید؟ی قسمتش تو ذهنمه ک سرنوشت هس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من به تقدیر و سرنوشت اعتقادی ندارم 

انسان عقل داره 

اختیار داره 

با تصمیمات خودش زندگی خودش رو می‌سازه 

از قبل هیچی مشخص و نوشته نشده بود 

عواقب تصمیمات اشتباه خودمون یا خانواده مون رو بپذیریم 

2728

با لای هزار درصد مطمئنم ک سرنوشتم بوده....

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

ببین من یک سخنرانی شنیدم خیلی عجیب بود میگفت اگر همه پیامبرا جمع شن برات دعا کنن اخر همونی گیرت میاد که تو سرنوشتته چون قراره امتحانای خدا بخشیش بوسیله اون شخص ازت گرفته بشه 

هر چند که تعیین سرنوشت بخشیش بر میگرده ب عملکرد و انتخاب خودمون 

یه آبان ماهیم  عاشق پیشرفت 🥰
من به تقدیر و سرنوشت اعتقادی ندارم  انسان عقل داره  اختیار داره  با تصمیمات خودش ز ...

درسته 

ولی یه موقع هایی هرکاری میکنی نمیشه و یه اتفاقی همه چی دست ب دست هم میده ک بیفته

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2738
من به تقدیر و سرنوشت اعتقادی ندارم  انسان عقل داره  اختیار داره  با تصمیمات خودش ز ...

چرا سرنوشت نیست، آدم میره تحقیقات و ارتباط برقرار میکنه میبینه طرف خوبه ولی میبینه  ای دل غافل یا اینکه بعد از چند سال ورق برمیگرده. یا آدم داره قشنگ رانندگی‌شو میکنه میزنن طرف رو ناکار و فلج و... میکنن، یا طرف شوهرش میمیره یا نازا میشه، دیگه سرنوشت‌ش بوده. ما باید عقلمون رو بکار ببندیم ولی دیگه چه میدونیم روزگار چی کار میخواد کنه

عرضه کردم دو جهان بر دل کارافتاده/ به جز از عشق تو باقی همه فانی دانست

خانومه گف وقتی روحم جدا شده بوده بهم گفتن که مثلا ۲۰سال بعد بچت دکترمیشه اگ بمونی باهاش.اگ نمونی زندگیش خیلی بد وهمه رو بهش نشون دادن.پس سرنوشت اون بچه معلوم بوده که کمتر خونده یا نخونده یا کلاس شرکت کرده یا میتونسته نکنه سرنوشتش مشخص بوده

چرا سرنوشت نیست، آدم میره تحقیقات و ارتباط برقرار میکنه میبینه طرف خوبه ولی میبینه  ای دل غافل ...

کوچکترین اعتقادی به سرنوشت و ... ندارم 

کوچکترین اعتقادی 

حوادث فقط حوادثن و احتمال برو حادثه و بیماری برای هر فردی هست تو تمام مدت زمان زندگیش و این کاملااااااااااااااااااااااااااااااااا طبیعیه ! 

نظر شما محترم 

درسته  ولی یه موقع هایی هرکاری میکنی نمیشه و یه اتفاقی همه چی دست ب دست هم میده ک بیفته

من همیشه خودم و تصمیمات خودمو مسئول می‌دونم تو این مدل موقعیت ها 

هیچ اعتقادی به سرنوشت و ... ندارم 

هیچ چیزی از پیش برای من تعیین نشده بود 

نظر شما کاملا محترم