2733
2739
عنوان

شوهرم بخاطر بی ارادگیم بابت لاغر شدن کلی حرف بارم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 3109 بازدید | 130 پست
والا هرجور باشی بازم شوهر ازت ایراد میگیره حالا خودشون انگار چه هیکلی دارن ما هیچی نمیگیم اونا بدتر ...

دعا کن برام یکم اراده ام قوی شه.

من اینجوری نبودم تو زندگی با همین آقا اینجوری شدم انقد بهم سخت گذشته ک شدم یه افسرده

🖤

ولی گاهی لازمه آدم از اطرافیان و عزیزانش تندی بشنوه تا بخودش بیاد

فارغ از ظاهر و زیبایی کلی بیماری میگیری بعدم چاقی سن و بالاتر نشون میده 

من یه خانم ۶۵ ساله میشناسم طفلک از بچگی چاق بوده الان بخاطر زانوهاش مجبوره رژیم بگیره رژیمش هم خیلی سخته خیلی ولی دکترشم خیلی سخت گیره اصلا کوتاه نمیاد دعوا میکنه و ... الان ۱۴ کیلو کم کرده واقعا اراده اش ستودنیه تو که سنی نداری رژیم بگیر باشگاه برو با بچه ات پیاده برو پارک پیاده برگرد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببین من الان ۲ ماه و یهفتست تو رژیمم 

نزدیک ۲ سایز کم کردم

۸۵ کیلو هم بودم

همین الانشم رژیم و ورزش میکنم 

الان برای صبحانه دو لیوان آب جوش ِ ولرم شده خوردم با نصف لیوان چای کمرنگ 

امروز                                                                     گفتی خدایا شکرت رفیق ؟ :)
حالا من میخوام چاق بشم یعنی بدنم پربشه خیلی لاغرم نمیدونم چکارکنم بدبختی اهل پرخوری نیستم بیشتروقتی ...

عین من 😕 قدم ۱۷۷ وزنم ۶۴ بود تو یک ماه ۴ کیلو کم کردم ☹️😐 

ارزومه ده کیلو چاخ بشم😬

2740
خبلی. من یه لحظه دیرتر غذا بخورم انققققد حالم بد میشه ک نمیتونی تصور کنی

عادت کردی بخدا

دکتر برو تحت رژیم دکتر باش یه فکری به حال ضعفت میکنه

من وقتی فکر کنم میخوام رژیم بگیرم گشنم میشه ولی اگه نخوام اصلا ممکنه یادم بره غذا بخورم

اول یه ازمایش خون و تیرویید بده اگه مشکلی نداشتی رژیمتو با ورزش توی باشگاه انجام بده و پیاده روی زیاد بکن از در خونه تا باشگاه رو پیاده و با سرعت تند راه برو 

روزایی که باشگاه نداری حتما به اندازه دو یا سه تا ایستگاه اتوبوس پیاده برو و برگرد ابم زیاد بخور مطمعن باش کم میکنی 

نی نی یار عزیز کاربری قبلی منو خودت حذف کن عزیزم چجوری بهت پیام بدم آخه نمیدونم😔@نی-نی-یار-پنج
من توی یک ماه و نیم با کالری شماری ۶ کیلو کم کردم  عزیزم بخور ولی بجا بخور  از شکر دوری ...

منم دارم کالری شماری میکنم یعنی منم میشه ۶ کیلووو کم کننممم ای خداااا

عضو گروه بنفش💜 ب امید روزی که برگردم به وزن ۵۵😈 وزن اولیه ۶۷👻 

بشقابتو اینجوری بچین، یک چهارم کربوهیدرات، یک چهارم پروتئین، نصفشم سبزیجات یا سالاد

نون سبوس‌دار بخور، روغن جامد و مایع و قند و شکرو هم حذف کن 

اینارو تو پیج مربوط به پلی کیستیک نوشته، چون تنبلی تخمدان باعث میشه وزن خیلی سخت کم بشه

برای درمان پلی کیستیک پیج niloofarpcossupport عالیه _       برای مو هم mastanhair 
حالا من میخوام چاق بشم یعنی بدنم پربشه خیلی لاغرم نمیدونم چکارکنم بدبختی اهل پرخوری نیستم بیشتروقتی ...

قرص جینسینگ بخور

خدایا هر کی برای من هر چی میخواد اول به خودش بده😊😊😊
2706