2737
2734
عنوان

صبحتون بخیر به رسم هروز دعای توسل داریم بیاید نیت کنید💚🤲😍

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 77 پست
@nardin     @مرغسوخاری     @بانویتابستون۷۱     @1399parsa &n ...

سلام عزیزم صبحتون بخیر خوبید.امروز مشخص میشه همه چیز توروخدا واسم دعاکنید 😔

دوستان خواهش میکنم واسه حل مشکلم دعاکنید که زودتر حل بشه و آبروم حفظ بشه دعاکنید شر اون مزاحم اززندگیم کم بشه و به سزای کارش برسه و آرامش بزندگیم برگرده و کسی از مشکلم خبردارنشه .دعاکنید دشمن شادنشم 😔
سلام عزیزم صبحتون بخیر خوبید.امروز مشخص میشه همه چیز توروخدا واسم دعاکنید 😔

سلام دختر کجایی نصف جونم کردی دیشب همش به فکر تو بودم انشاالله بخیر خوشی تموم میشه عزیزم برات ۵ تا امن یجیب میخونم فقط خبری شد زودی به من خبرشو بده ❤😍🙏

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دختر کجایی نصف جونم کردی دیشب همش به فکر تو بودم انشاالله بخیر خوشی تموم میشه عزیزم برات ۵ تا ا ...

دوراز جون عزیزم 

چشم حتما بهتون اطلاع میدم.توروخدا دعاکنید واسم 😭😭😭😭

دوستان خواهش میکنم واسه حل مشکلم دعاکنید که زودتر حل بشه و آبروم حفظ بشه دعاکنید شر اون مزاحم اززندگیم کم بشه و به سزای کارش برسه و آرامش بزندگیم برگرده و کسی از مشکلم خبردارنشه .دعاکنید دشمن شادنشم 😔
2742
انشاالله خبر خوش بدی عزیزم 

انشاالله 🙏🌹

سلام یگانه جان خوبی؟کاربریت رو گم کرده بودم دختر ولی بقرآن همش تو فکرم بودی دعات میکردم خوب شد پیدات ...

عزیزدلمی دنیا دنیا ازت ممنونم

الهی که خدا خیر دعاهای قشنگت اول بیاره توی زندگی خودت مهربونم💕💕💕💕

خدایا این دختر خوشگلمون رو سریع خوبش کن الهی آمین 

❤️❤️❤️

ممنونم عزیزم

الهی که همه بیمارا شفا پیدا کنن

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️
@nardin     @مرغسوخاری     @بانویتابستون۷۱     @1399parsa &n ...

دعایتان قبول حق . منم برا حاجت شما به نیت ۱۴معصوم چهارده صلوات میفرستم 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2740
سلام عزیزم بمیرم برات الهی دستشون بشکنه چراااا؟

چون کنتور آبمون تو خونه اوناست بسته بودن ما آبمون قطع بود منم گفتم آبو باز کنید بعد اومدن تو حیاط به فحش دادن منم جوابشونو دادم بعد رفتیم درحیاط کتکم زد سیلی زد تو صورتم و گردنم کبود شده  برادرشوهرم زنشم موهامو کند 

وای عزیزم همدردیم.اما ی سال طول کشید تا دیروز خونمون رو فروختیم.حالا ی ماه وقت داده.خونه پیدا نمیشه دارم دق میکنم.تا اذان صبح بیداربودم خیلی ناراحتم تو رو خدا هر کی کامنت منو خوند واسم دعا کنه امروز ی خونه ویلایی دیدیم همون بشه و قولنامه کنیم.تورو خدا دعا کن واسم😔🙏

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.
2706