2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دیشب نماز خوندم صبح بعد ماها ب خدا التماس کردم ک رابطم با کسی ک دوسش دارم درس شه صیح ساعت 8 مه چی بدتر شد دیگه پاهام باهام نمیاد ک نماز بخونم حتی توبه کردم ک دیگه کامل نمازم بخونم ولی انگار خدا خودشم نخواس شاید خواس بگه منو گذاشتمت کنار

دیشب نماز خوندم صبح بعد ماها ب خدا التماس کردم ک رابطم با کسی ک دوسش دارم درس شه صیح ساعت 8 مه چی بد ...

نگو عزیزم خدا خیلی مهربونه ،یک لحظه ام ولمون نمیکنه 

من از سرشب گریه میکنم و اصلا متوجه نشدم ساعت رو 

منو هم دعا کن 

غرق در عمیق ترین عمق هیچی 🖤         زندگی ب من آموخت نیازی ب کسی نیست چون در دردناکترین لحظات فقط خودتی مبادا ب کسی غیر خودت تکیه کنی 🍂🫂  
2738
دیشب نماز خوندم صبح بعد ماها ب خدا التماس کردم ک رابطم با کسی ک دوسش دارم درس شه صیح ساعت 8 مه چی بد ...

عزیزم خدا خیلی مهربونه، و حتما خیر برات میخواد‌.

امروز واکنش درباره ی قضیه ی غزه مسئولیت همه ی ماست.

حتما بفکرت بوده که این معجزه رو کرده برات. اونیکی علاقه داری بهش قطعا بدردت نمیخوره که اینجوری شد. یا بعد از چندماه کامل خودش ازت بدتر دور میشد یا هم بدبخت میشدی باهاش. خدا هم چون خوندیش معجزه کرده برات 

2706