2733
2734
عنوان

واسه خرید نوار بهداشتی خجالت میکشید یا تا حالا کشیدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4029 بازدید | 164 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا؟ چرا همه باید بفهمن شما پریود هستین؟؟ من نمیگم منکرش بشید هاا نه اصلا  اما دیگه جار هم ن ...

اصراری به فهمیدنش نیست ولی اینکه قایمش کنی هم لازم نیست میشه راحت مثل مابقی خریدهای دیگه انجامش داد

2728
كاملا قبول دارم ولي صادقانه بگم اصلا نميتونم حتي بخرم همسرم ميخره توي فروشگاهم روم نميشه برم سمتش ...

چه عجببببب کسی پیدا شد اینجوری باشه البته بودنا ولی کامل نه

خوبه که راحتی.

چندساله همه خرید و اینا کلا با خودمه 

مادرم هم کلا از خونه بیرون نمیره 

حتی لباس و اینا هم واسش میخرم 😂😂

دیگه عادی شده 

مثلا دوستام میگن وای رومون نمیشه بری سبزی بخریم ، پیاز بخریم یا بریم پلاسکو 😂 دیگه مرد خونه شدم باید انجام بدم 😂😂 البته خجالت هم نمیکشیدم از اولش اوکی بودم 

لب خویش می‌مزید و می‌گفت: شراب و ساقی و شرابخواره منم ...

برام خیلی جالبه همشون نوشتن یا همسرشون براشون میخره یا که کنار همسرشون و بچشون میخرن😐 ودفففف با چه هدفی کامنت گذاشتید شماهایی که میگید خودتون نمیخرید

اصراری به فهمیدنش نیست ولی اینکه قایمش کنی هم لازم نیست میشه راحت مثل مابقی خریدهای دیگه انجامش داد

خب منم همینو گفتم دیگه😐😂

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2738
چندساله همه خرید و اینا کلا با خودمه  مادرم هم کلا از خونه بیرون نمیره  حتی لباس و اینا ...

منم دوست دارم خریدا با من باشه ولی مامانم ژنراله خونس دیگه دست اونه امور خانه😁

عزیزم اون خارجیاشم پد استفاده شدش رو دست نمیگیرن بچرخن تو کوچه،ما داریم از اوناهم جلو میزنیم تو فرهن ...

اتفاقا برای همینه که میگم دوست دارم این کارو انجام بدم چه ربطی به خارجی داره اخه ،میگم برای ادمهایی که پریود شدن رو چیز بدی میدونن نشون دادن اتفااااق طبیعی بدن لازمه.شما هم نگران جلو زدن فرهنگ نباش همینکه بفهمی نواربهداشتی خریدن کار خجالت اوری نیست کافیه

منم دوست دارم خریدا با من باشه ولی مامانم ژنراله خونس دیگه دست اونه امور خانه😁

قبلا همه چی با بابام بود . مامانم هم‌شاغل بود هم  بابام نمیپسندید که مثلا بره خرید اینا واسه منم نمیپسندید 

دیگه از بعد فوتش من نپسندیدم مامانم بخواد بره دنبال اینطور خرید ها 

خودم میرم 😂😂😂😂

لب خویش می‌مزید و می‌گفت: شراب و ساقی و شرابخواره منم ...
اتفاقا برای همینه که میگم دوست دارم این کارو انجام بدم چه ربطی به خارجی داره اخه ،میگم برای ادمهایی ...

هیچ کس پریود شدن رو کار بدی نمیدونه،اما یه چیزایی رو نباید جا. زد،آقایون انزال میشن تو خواب،پس حتما اونا هم باید بیان جلو همه بگن،هب ی چیز طبیعی بدنشون هست

2706