2733
2739
عنوان

ژیمناستیک بزرگسالان

2069 بازدید | 17 پست

سلام دوستان اینجا کسی هست ژیمناستیک کار کرده باشه من سنم بالای 20 هست و بدنم خیلی خشکه میخوام تازع شروع کنم ایا شدنی هست ؟ 

کسی مربی خوب میشناسه معرفی کنه حتی بصورت انلاین برای انعطاف و 180 درجه و پل زدن و اینجور حرکتا ؟

سوال بعدیم اینه ایا برای دخترا مشکلی نداره یعنی به پرده ی بکارت اسیب نمیزنه مثلا زدن 180 درجه ؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه گلم با اصولش پیش بری هیچ مشکلی نداره ... پله پله پیش میرید

برای سوال دومتون هم خیر مشکلی پیش نمیاد 

موفق باشی 🌹💪

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها❤مکن دل دل ای دل بزن دل به دریا❤💕💖
جدی یعنی ممکنه اسیب ببینم ؟ 

اره چند سال پیش ی اقایی ک ورزشکارم بودن کمرشون اسیب دید موقع ۱۸۰ درجه . میگفت دوسال درگیر دکتر و درمان بودم  . شما هم احتیاط کن خدای نکرده مشکلی برای کمرت پیش نیاد ک درمانش سخته و گاهی هم درمان نداره

2738
به مرور انعطافتون خوب میشه و بدنتون از خشکی در میاد، چرا دیر باشه؟  نه آسیبی نمی بینه، خیالتون ...

اخه بدنم خیلی خشکه حدود سه سالی میشه اصلا ورزشم نکردم البته قبلنا هم بدنم انعطافش کم بود و نمیتونم کلا پاهامو خیلی بالا بیارم قدمم به نسبت بقیه دخترا بلنده 😑

برای اون میگم که هزینه کنم و نشه چی یا اینکه جاییم اسیب ببینه 😑

اره چند سال پیش ی اقایی ک ورزشکارم بودن کمرشون اسیب دید موقع ۱۸۰ درجه . میگفت دوسال درگیر دکتر و درم ...

وای چه بد خدا نصیب نکنه خیلی افتاده تو مخم که انجام بدم چون دوست دارم یه ورزشی کنم که حالم باهاش خوب بشه ولی اگه بدونم دردسر میشه انجام نمیدم 😑

اخه بدنم خیلی خشکه حدود سه سالی میشه اصلا ورزشم نکردم البته قبلنا هم بدنم انعطافش کم بود و نمیتونم ک ...

اگه خوب قبل از تمرین گرم کنید و به اندازه کافی تکرار و تمرین کنید اوکی میشه.

2706