2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم این حسو خیلی دارم دلیلشم نفهمیدم حالمم کاملا خوبه 

همش چیزای اضافی تو گوشیمو پاک میکنم دفتریاداشتم پاره میکنم میگم شاید بمیرم خیلی این حس میاد سراغم 

میگن وسواس فکریه نمیدونم چیه والا

2738
نمیدونم مال چیه  اتفاقاخودم باسلوق دوست ندارم😀

همین الان برو دوتا کلیپ خنده دار و استوری انگیزشی ببین در مورد مرگ هم تحقیق کن مرگ بد نیست خیلیا چون مفهمشو نمیدونن نحس و شوم میدونن البته مرگ بد موقع خوب نیست و سعی کن همیشه جوری زندگی کنی که وقتی مرگ اومد غافلگیر نشی خوب و سالم زندگی کن همیشه آمادگی ورود به دنیای جدید داشته باش اما نه در حدی که از کارو زندگی بیفتی خوب و مثبت باش حق الناس به گردنت نباشه دل کسی رو نشکتی این مدت طرف چیزای شاد برو 

🤍

اگه حقی به گردن داری برو درستش کن و دیگه به این حس فکر نکن بگو اومد خوش اومد تمام سعی اتو کن بهش فکر نکنی زندگیتو مثبت کن ان شاالله خوشبخت دو عالم باشی منم چند روز پیش خواب بد دیدم یه پیام هم از طرف یکی دیدم خودمم تپش قلب و سنگینی زیادی اومد رو سینم و حالم داشت هر لحظه خراب تر میشد تا جایی که واقعا احساس کردم مرگ کنارم نشسته و گفتم شاید اجلم رسیده باشه تا به مامانم گفتم سه لیوان آب و آبلیمو خوردم تا اثر قرصی که خوردم تا حدود زیادی پرید تحقیق کردم اون قرص یه تعدادی رو کشته فکر میکنم خدا یه شانس دوباره بهم داد تا الان چندین بار پای مرگ رفتم و اومدم اپن لحظه حس خیلی غریبی داشتم و یکم ترس اومده بود تو وجودم که به خودم تلقین میکردم که نترسم و میگفتم خدایا من خودمو به تو سپردم امیدم به توئه و الهی العفو و اشهد می‌خواندم 😁 الان اون حس کاملا پریده و دیگه اون قرص رو نمی‌خورم توش مواد مخدر شیشه میریزن یکم که باعث شده بعضیا به فنا برن 

🤍
2706