2737
2739

سلام توروخدا راهنمایی کنید دوتا بچه دارم یکی ۳ونیم سال و یکی ۳ ماهش تموم شده بچه اول چندماه پیش متوجه شدم ک توادرارش خون هست بردم سونو کلیش کمی ورم داشت و دکترگفت ببرید عکس رنگی خداروشکر عکس رنگیش خوب بود و ولی ادرارش خونیه و سونوشم کلیهاش ورم داره دکتر گفته شن ریزه داره و الان بچه کوچیکمم بردم سونو گفت رسوب کلسیم کلیه داره چیکارکنم کیا این مشکلو داشتن با چی رفع شده 

سنگ کلیه درمان نداره فقط اینکه آب زیاد بخورن زود به زود برن دستشویی و اینکه اگر سنگ افتاد برش دارین بدین آزمایشگاه بهتون میگه چی نخورن که دوباره سنگ نگیره کلیه شوم خون که تو ادراره و سوزش و حالت تهوع به دلیل دفع شن یا سنگه 

واقعا نمیدونم چی بهت بگم ...

بگرد دنبال دوتا دکتر اطفال خوب ببرشون پیش دوتا دکتر حداقل ببین تشخیص شون چیه اونا راهنماییت کنن ....

اومدی اینجا در مورد سلامتی بچه هات از بقیه میپرسی مگه دکتر  اطفال هستنبا جون بچه هات بازی نکن فردا سریع ببر پیش دکتر اطفال خوب حداقل پیش دوتا برو تا مطمئن بشی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دستگاه تصفیه آب حتما بگیر چون کلیه هاشون سنگ سازه 

هندونه هم خوبه براشون 

ی تخم گیاهی هم هس ولی من اسم فارسیشو نمیدونم بهت بگم ک بخری آب رو آتیشه شبیه خاکشیره

الیسا قشنگم همه زندگیمه😍🤤
2731

سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه من به تازگی با یه سایتی آشنا شدم به اسم سایت عطاری آنلاین عطارک
در این سایت کلی مقاله در مورد معرفی گیاهان دارویی ، نکات مهم در مورد مصرف گیاهان دارویی ، آشنایی با روش درمان بیماری ها با گیاهان دارویی ، نحوه رشد و نگهداری مرکبات و گیاهان در منزل داره

همچنین داخل سایتشون انواع گیاهان دارویی کمیاب عرضه می شود. خوبی این سایت اینه که در کمترین زمان سفارشات رو تحویل میدن و قیمت هاشون واقعا منصفانه و عالی هست. حتما به سایتشون سر بزنید؛

من تا کنون چندین بار از این سایت خرید کردم و اونقدر تجربه خوبی بوده که خواستم اون رو به شما هم معرفی کنم

عطاری آنلاین