2737
2739
عنوان

تروخدا کسی ک دوسش دارین امتحان نکنین😔بیاید از تجربم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 691 بازدید | 47 پست
باهات موافقم منم کسیو که دوست داشتم امتحان کردم گفت قبلا کسیو دوست داشته اسمی از من نیورد😔

اصلا اشتباهه نباید امتحان کرد جز پشیمونی و اعصاب خوردگی چیزی نداره واقعا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای الهی بمیرم واست 😭ارزش تو خیلی بالاتره حتما لیاقت نداشته ♥️⚘💞💞💞😘 من میگم این اینجوری پا مید ...

نمیدونم والا چی بگم خودم حالم خوب نیس 😔😔ولی اینو بدون با امتحان کردن و نکردن یکی کاری نمیشه کرد خیانتکار هرچی هم جلوشو بگیری باز یه راهی پیدا میکنه واس خیانتش 

2731

این که تابلو بوده میدونسته تویی 

منم تجربه مشابه دارم ولی خب انقدر اذیت نشدم 

یعنی اونقدر گند گشت گند بالااورده بود که تجربه این شکلی دیگه ناراحتم نکرد

لب خویش می‌مزید و می‌گفت: شراب و ساقی و شرابخواره منم ...
2738
اون قسمت که برای قلب قرمز دلیل الکی آورد ناراحتم کرد... منم زخم خورده ی امتحان کردنم ولی با خودم&n ...

اره منم ولی میخوام خودمو قانع کنم میگم میخواسته دختره باور کنه سینگله کسی تو زندگیش نیست راحت تر بفهمه اون شخص گیه از یه سمتم میگم میخواسته رل بزنه باهاش یا لاس بزنه خب 🥺🥺🥺

اره منم ولی میخوام خودمو قانع کنم میگم میخواسته دختره باور کنه سینگله کسی تو زندگیش نیست راحت تر بفه ...

من شخصا طرز دیده م منفیه و نمیتونم مثبت ببینم 

ولی خب تو با نظر دیگران کار نداشته باش

ببین خودت چه حسی به قضیه داری.اگه نمیتونی کنار بیای واضح برو به پسره بگو که من با این قضیه هنوز نتونستم کنار بیام و بهتره یه مدت از هم دور باشیم که بتونم روی این قضیه منطقی فکر کنم

بعدش واقعا یه مدت بشین با خودت فکر کن،اونجوری اونم میفهمه که نمیتونه هر کاری بکنه و بعدش فقط یه معذرت خواهی ساده بکنه و بفهمه کارش به هر حال زشت بوده

2706