2737
2734
عنوان

براداداشم رفتیم خاستگاری دختره از همین اول کارسردبرخوردکرد😏

| مشاهده متن کامل بحث + 1911 بازدید | 121 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آرام باشید .یهو همه به استارتر می‌پرید. گاهی علت سزد بودن عروس اینه که این خواستگار رو نمیپسنده واجباردرش هست .یا ممکن هست سیاست رو ندادن به خانواده شوهر باشه .یا هرکدام از دلایلی که نی نی سایتی ها گفتن. چرا گارد میگیرید

2731
اره همشون بدن😂😂😂

خخخخ خودتم یه روز خواهرشوهر میشی ها یا هستی، من که رابطم با عروسامون خیلی خوبه 😁😍 اصلا ازین بحثای عروس و خواهر شوهر و مادرشوهر نداریم

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜
2740
اره خواهر دوستان نذاشتن من نظر سنجی کنم

😂😂😂😂 انگار اسی رو میشناسن که حمله مردن بهش

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜
دوست ندارم رابطمون بدباشه ونمیخوامم غرورم خوردبشه چجوری رفتارکنم که هردوسرجاش باشه

اولش سرد باش .. بعد که وارده جمعتون شد کم کم باهاش صمیمی تر شو..  والا من که خواهر شوهر ندارم نمی دونم دیگه چه راه حلی بدم .. آخه تجربش ندارم که 😄

شمایی که بی جهت و ندونسته نظر میدی‌،یا ریپلای میکنی..لطفا اول فکر کن بعد نظرتو بده.😌😌😌
2706