2737
2734

موقعیت گوشیت رو بزار روی هند میاد

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کردم نیومد چیزی

عه؟؟؟؟ گوشی من ردمی‌نوت ده پرو هستش  و تم در دسرس نبود موفقیت رو گذاشتم هند در دسترس شد برو ببین واقعا تنظیم شدی رو هند؟؟؟؟؟؟ چون بعلاوه تم چند برنامه دیگه هم فعال میشه برات ...

بعد گوشیو خاموش روشن کن

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!
2728
عه؟؟؟؟ گوشی من ردمی‌نوت ده پرو هستش  و تم در دسرس نبود موفقیت رو گذاشتم هند در دسترس شد برو ببی ...

اره منم روی گوشی ردمی نوت هشت میومد رو این یکی نمیاد

منم خدایی دارم...🖤
اره منم روی گوشی ردمی نوت هشت میومد رو این یکی نمیاد

ععععععع...

سرچ کن گوگل 

یا تو اینستا سرچ کن ترفند شیاوئمی‌ میاد برات