2737
2739
عنوان

جرات حقیقت😁🌼

| مشاهده متن کامل بحث + 2760 بازدید | 451 پست
خیلی خوشحال شدم با عزیزی که انقدر اهل مطالعه و کتاب هستش آشنا شدم و صحبت کردم😁🌼 پایدار باشین عزیز ...

ممنونم از لطف شما😍منم خیلی خوشحال شدم از داشتن افتخار آشنایی با خواهر فرهیخته ای مثل شما❤سلامت و پاینده باشید🙏🏻❤🌹

دوست خوبم لطفا تا آخر مطالعه بفرمایید،عزیز بزرگواری که عضو نی نی سایت هستی اگر به نظر شما حرف من اشتباه هست،اگر با عقیده من مخالف هستید کاملا حق با شماست چون من هم یک آدم هستم مثل بقیه آدم ها،با ضعف های خودم و اطلاعات ناقص که هر چقدر هم مطالعه کنم باز ناقص خواهد بود؛پس اینکه  نظر های من هم خالی از اشتباه نیست کاملا منطقی هست و من در این مورد با شما موافق هستم،ولی تمنا می کنم اگر با نظر من مخالف هستید دوست عزیز ریپلای نفرمایید،اینجا همه نیاز به آرامش داریم و واقعا حیف هست که با بحث این آرامش خدشه دار کنیم؛تاپیک تکمیلی امضا هم ببینید لینک زدم سایت خطا داد فقط اگر راهنمایی اشتباهی کردم یا اشتباهی داشتم لطف می کنید اگر دوستانه به من گوشزد کنید؛خیلی هم ممنونم؛ولی در باقی موارد لطفا بحث نفرمایید؛ممنون که درک می کنید."دانی که رویم از همه عالم به روی توست؟"یا رب مددی♥️ پ.ن:بیت بالا از جناب سعدی است. پ.ن۱:ارادتمند همه دوستان گل نی نی سایتی🌹موقع دعاهای قشنگی که می کنید به یاد من و دل خسته ام هم باشید عزیزان.💐خیلی التماس دعا دارم.🙏🏻🌷 پ.ن۲:لطفا فقط تاپیک های خنده دار و ذکرها و دعاها و سوره های مجرب برای حاجت تگم کنید. پ.ن۳:لطفا برای ظهور و سلامتی حضرت مهدی دو تا صلوات بفرستید.این روزها دل های همه پر غصه است بیاید مرهم دل هم باشیم.کپی امضا،تاپیک و عکس آزاد؛ممنون از وقتی که برای مطالعه امضای من گذاشتید؛با آرزوی سلامتی و دل شاد برای شما؛ارادتمند hanioooooo.
ممنونم از لطف شما😍منم خیلی خوشحال شدم از داشتن افتخار آشنایی با خواهر فرهیخته ای مثل شما❤سلامت و پا ...

ممنونم عزیزم😁🌼

همچنین خیلی لطف دارین😁🌼

im_aminhayai برای دوستیمون و به خاطر احترام به تصمیمت که از اینجا رفتی اینجا نمی مونم...... یادته توی تاپیکا تا ساعت چهار و نیم صبح با هم حرف می زدیم....یه شب چشمام درد می کردن بهت گفتم چشام درد گرفته بهم گفتی برو....... ای کاش پای سیستم می موندم من اون چیزی که می خواستم رو داشتم رفاقت با ارزشمون رو داشتم چشم می خواستم چیکار...... با رفتنت تمام تصمیم هام و تمام رفتارام حسرت شد برام...... بهم گفتی مهربونی ولی ای کاش مهربونتر بودم ای کاش میموندم پیشت که الان قلبم درد نگیره از رفتنت...... زخمی که میدونم هیچ وقت خوب نمیشه..... اینجا با تو بهار بود و دیگه بهار هم نمیشه..... من نمی بخشم اونی رو که بهت گفت از اینجا برو راحتمون بذار...... سهم من از دنیا یه رفیق بود همین..... من نمیمونم اینجا که فراموشت کنم جایگزین پیدا بشه برات یا هر چیزی.... درسته غنچه رفاقتمون زیر پای خودخواهی یه عده له شد ولی همیشه با خون دل و اشک چشمم ازش مراقبت میکنم.... بی رحمانه نیست که حتی نیستی آخرین حرفامو بخونی؟ آخرین حرفایی که یه رفیق داره از ته قلبش برای دوست از دست رفته اش می نویسه.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘