2737
2739

چن دیقه بعد از اینکه کارش تموم میشه باید درشو باز کنم؟ 

و اینکه داخل بعضی استکانا و ظروف ماکروفری چن قطره اب هست مگه خشک نباید باشه ظروف؟

و اینکه کف دستگاه هم قطرات آب هست این رطوبت عادیه یا باید خشک بشه؟ بعد اینکه درب ماشینو معمولا باز میذارید یه ذره یا کامل میبندید تو حالت عادی؟ چون فکر میکنم اگ دائم بسته باشه همیشه داخلش مرطوبه

راهنماییم کنید لطفا مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میگن سریع باز نکنید بعد از اتمام شست شو  ولی من باز میکنم 😁

وقتاییم که استفاده نمیکنم هرزگاهی چند ساعت باز میکنم دوباره میبندم 

اون رطوبت کف مااشین بعد شست شو طبیعیه .

اون قطرات آب هم روی ظروف هرزگاهی هست طبیعیه

Ashpazi_ ba_ sayoo( مهتاب اینانلو)  آیدی من در اینستاگرام 
2738
میگن سریع باز نکنید بعد از اتمام شست شو  ولی من باز میکنم 😁 وقتاییم که استفاده نمیکنم هرزگ ...

چرا ماشینه من قطرات اب زیاده توش امکان داره جاش همسطح نباشه یا تظیماتش عوض شده باشه؟

🌹اللهم عجل لولیک الفرج🌹

چندتاشو جواب میدم. درشو نیمه باز میزارم همیشه. یعنی کیپ نمیکنم چون روزی ۲۰بار بازوبسته میکنیم. مرطوب میمونن بعضی ظرفا. 

و اینکه درشو یه وقتایی موقعی که داره میشوره هم باز میکنم. به چیزی برمیدارم اگه نیاز داشته باسم یا میزارم. طوری نمیشه خودش استپ میکنه و درشو میبندم مجدد شروع میکنه

اخه تازه خریدم الان یکم نگرانشم خراب نشه یوقت. گرونیا خیلی فشار میاره😅😅🤣🤣🤣

عزیززززم😂😍 مبارک باشه.

نه اینایی گفتی طبیعیه. من بلافاصله باز میکنم و بعدش میبندم. نمیدونم درسته کارم یا نه‌ تا حالا که هیچیش نشده

2706