2733
2739
عنوان

چقدر جدیدن بچه زیاد شده تو نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 1506 بازدید | 142 پست
باور کن کسی دیگه اینجا سوال بارداری پاسخ نمیده و سایت ماهیتشو از دست داده بیشتر راجب انتخاب همسر و ا ...

درست میگید کاملا حق دارید ولی اینم درست نیست که بگن زیر بیست سال ها بچه هستن و نباید وارد سایت بشن،بهتره بگن مجرد های زیر 15سال

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم چرا بعضیا جبه گرفتن 

یا پافشاری میکنن 

یا باسفسطه یه نظر غلط میدن 

دوستان استارتر منظورش اینه تو سایت تبادل نظر بارداری کارقشنگی نیست بچه سالها باشن 

چونکه مسائل و مواردی میبینن که اصلا مناسب سنشون نیست بجای درس و اینده و مدرسه ذهنشون مشغول چیزایی میشه که واقعا سودی براشون نداره!

یا توی تاپیکا نظرات سطحی و بچگانه ای میدن که چشم بسته میشه سنشون رو تشخیص داد!!

هرچیزی زمان خودشو داره 

بلحاظ روانشناسی بلوغ فکری تازه بعد۲۲سال کامل میشه 

یعنی تاقبل اون 

ادم فک میکنه عقل کله همه چیزدانه باتجربه س سختی کشیدس!!!دنیااا دیده س!!

اما تازه ازون به بعد کم کم با حضور در دانشگاه و جامعه و گروه بزرگسالان و جوانان تازه میفهمه دنیا دسته کیه وچقد اشتباه میکرده که فک میکنه عقل کله!!!

هرگز یه بچه سه ساله تجربه یه بچه ۱۰ساله رو نداره 

هرگز یه نوجوان ۱۵ساله تجربه یه جوان۲۵ساله رو نداره 

هرسنی اقتضای خودشو داره 

کودکی برای بازی/ نوجوانی درس و شیطنت و هیجان/

وجوانی برای انتخاب مسیر زندگی 

دانشگاه کار یاازدواج,,,

پس انقد جبهه نگیریم 

وبدونیم تصمیمی که یه ادم بالغ برای زندگیش میگیره ولو به طلاق ختم بشه قطعا درستراز تصمیم یه بچه هست که هنوز نمیدونه دنیا دسته کیه وفک میکنه اگر بارور شد یااشپزی بلد شد یا جواب سر بالابه مادرشوهرش داد پس خیلی بلده و دنیا دیدس!!

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
منم دقیقا موافقم با نظرتون ولی این خانوم اومده میگه کلا زیر بیست یعنی بچه چه مجرد چه متاهل😂😂😂انگا ...

جالبه بدونی آقا بود اونی که نوشته زیر۲۰سال..

آدم فقط میتونه روی خودش حساب کنه بقیه ی جهان در گرو اما و اگره...
2731
۱۰سالمه عزیزم

😄عزیزم دیدم محترمانه جوابمو دادی و برخلاف اکثر کم سن و سالها که تاب نظر مخالف ندارن و فوری توهین میکنن از این جهت پرسیدم

فکر میکنم در نهایت کل زندگی ب عمل دل کندن منتهی میشه، ولی چیزی که بیشتر از همیشه ادم رو اذیت میکنه اینه که هیچ فرصتی پیدا نکنی که بگی خداحافظ .... 
😄عزیزم دیدم محترمانه جوابمو دادی و برخلاف اکثر کم سن و سالها که تاب نظر مخالف ندارن و فوری توهین می ...

۱۸ سالو نیم دارم همین..

و خوشحالم که تونستم جوری باهاتون حرف بزنم که ناراحت نشید🌸

توی نی نی سایت یجوری رابطه جنسی رو عجیب و خجالت اور جلوه میدن که گاهی حس میکنم همه رو لک لک اوردن جدی جدی  
درست میگید کاملا حق دارید ولی اینم درست نیست که بگن زیر بیست سال ها بچه هستن و نباید وارد سایت بشن،ب ...

من با اون قسمت وارد سایت شدن رو مخالفم چرا نشن بزار عضو بشن حداقل اینجا بنظرم محیطش از شبکه های مجازیه دیگه سالم تره 

ولی تو هر موضوعی دخالت نکنن ،جدیدا همه تشکیلات دارن اینجا چن تا چن تا گروهن یکی بره رو اعصابشون یکسره گزارش میزنن تاپیکاشو میترکونن خب این مشخصه کار بچه های کم سن و ساله دیگه 

فکر میکنم در نهایت کل زندگی ب عمل دل کندن منتهی میشه، ولی چیزی که بیشتر از همیشه ادم رو اذیت میکنه اینه که هیچ فرصتی پیدا نکنی که بگی خداحافظ .... 
2738
👌👌👌👌👌

🌹🌹

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
نمیدونم چرا بعضیا جبه گرفتن  یا پافشاری میکنن  یا باسفسطه یه نظر غلط میدن  دوستان ...

درسته حرف شما محترم،با این اوصاف اون 18ساله متاهل و باردار به خاطر نداشتن بلوع فکری اجازه ورود به نینی سایت و استفاده از مشورت با دیگران رو نداره ؟

۱۸ سالو نیم دارم همین.. و خوشحالم که تونستم جوری باهاتون حرف بزنم که ناراحت نشید🌸

گفتم که استثنا هم داریم حالا برعکس شما کاربر اینجا دیدم ۲۰ ساله متاهل ولی اعصاب نداره یکسره ب بقیه میپره 

درسته حرف شما محترم،با این اوصاف اون 18ساله متاهل و باردار به خاطر نداشتن بلوع فکری اجازه ورود به نی ...

اصلا متوجه شدید که استارتر طرف صحبتش با کم سن و سالهای مجرد نی نی سایت هست دختر بچه ای که زایمان کرده دیگه چیزی نداره که بخواد رو ذهنش تاثیر بزاره یا محیط اینجا براش نا مناسب باشه  چقدر مقاومت دارید ؟!!!

درسته حرف شما محترم،با این اوصاف اون 18ساله متاهل و باردار به خاطر نداشتن بلوع فکری اجازه ورود به نی ...

بحث اجازه نیست 

بحث هنجار شکنی هم نیست که کودک همسر شدن وخودشونم راضین و چرانباشن اتفاقا بدردشون میخوره ناچارا!!!

بحث بچه مدرسه ای هاست اینجا 

بحث سراینه تو تاپیکا خیلی وقتانظرات سطحی وبچگانه دیده میشه واینکه جو اینجا چه فایده ای برای بچه مدرسه ای داره!؟

کسیم نگفت اجازه ورود ندارن 

اختیارباخودشونه

بحث اجازه نیست  بحث هنجار شکنی هم نیست که کودک همسر شدن وخودشونم راضین و چرانباشن اتفاقا بدردش ...

کاملا موافقم با صحبتتون

یکی گفتن زیر 20سال ها اینجا نباید باشن و من فکر کردم منظورم شماام همینه

کاملا با صحبتتون موافقم

گفتم که استثنا هم داریم حالا برعکس شما کاربر اینجا دیدم ۲۰ ساله متاهل ولی اعصاب نداره یکسره ب بقیه م ...

خب اره شخصیت ها متفاوتن..

توی نی نی سایت یجوری رابطه جنسی رو عجیب و خجالت اور جلوه میدن که گاهی حس میکنم همه رو لک لک اوردن جدی جدی  
2706