2737
2734

خودم زیاد دارم یکیشو میگم اگر دوست داشتین اون یکی ام میگم که خیلی ضایع بوده😂

اولیش اینکه بچه بودم فکر میکردم خنده خیلی خوشگلی دارم و همیشه میخندیدم صداشو ک نگم خیلی بد بود کلفت بود واااااااای مثل تراکتور البته الان خانمانه میخندم و نازک ولی اون موقعه فاجعه بود😂

موقعه خنده ام بینی مو چین میدادم فک میکردم بامزه میشم 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😂🤣

لبخندامو ک نگم انگار دروازه بود خیلی کش دار بود و همه دندون هام پیدا می‌شد 

خداروشکر میکنم ک الان خیلی خوووب شدم 😂ولی خب هنو عکس و فیلم های خنده هام و لبخندام هسسست🤣🤣

راجبم‌هرچی‌فکر‌میکنن‌بکنن‌مهم‌اینکه‌خودم‌چی‌هستم(:

وقتی بچه مچه ها دوره هم جمع می‌شدیم میگفتم 3 بار تند بگید عکاسم عکس میگیرم بعد میخندیدم

تباه بودم تباااه

کاربری ک زرررت میخوای ریپ مخالف بزنی. نزن من اعصاب ندارم یه چی میگم میشینی گریه میکنی. تو تاپیک نظرتو بده و برو دنبال ریپ نباش حرف نزنی نمیگن لالی نترس. (حتی ایماناتونم بوی گناه میده.)از بدا نترس چون میدونی چقدر بدن از خوبا بترس چون نمیدونی چقدر بدن... شما هرچقدرم کوچیک باشی خدا واسه همه به یه اندازه بزرگه.. من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم🙃اینجا میاین دبیرادبیات نشید هی غلط املایی بگیرید چون خیلی رو مخید. این آخرین سیمکارت از خاندان مادری بود ک تونستم دوباره باهاش ثبت‌نام کنم. فحش نده ک فحش ندم تا باز نترکم.از 97 عضوم ولی 98 بار ترکیدم فقط خط شوهرعمم مونده ک باهاش ثبت‌نام کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اون یکی رم بگوو

تیکر مال  بارداری نیست👻  🩹❤       سلام دوستان  من به دختر دهه هشتادیم😌  دختر زمستون        دلارام _ مریخی عشقمه 🖇❤معتهد@ دلارامم 💍💕عاطفه_ هستم❤دخیپریشون_سابق💖
وقتی بچه مچه ها دوره هم جمع می‌شدیم میگفتم 3 بار تند بگید عکاسم عکس میگیرم بعد میخندیدم تباه بودم ت ...

چ سمی بوده من بدبخت الان تند تند گفتم ببینم چی میشه😂🤣

راجبم‌هرچی‌فکر‌میکنن‌بکنن‌مهم‌اینکه‌خودم‌چی‌هستم(:

یه مدت یه دکتر گفت جایی سوزن زدنت رو نشون بده زود خوب میشه منم هرجا میرفتیم شلوارم رو می‌کشیدم پایین می‌گفت نگاه کنید خوب بشه💔😐🤧

به نام خدای مهربونم  ☘️💕  میگن دعا شما نی نی سایتی ها جواب میده 🥺اگر چشمتون به امضام افتاد واسه رسیدن به عشقم یه صلوات مهمونم میکنید ♥️💕 من دورت بگردم 🥺😍همه زندگیم به سلامتی روزی که جلو همه بگم مال من شدی آره آخرش من و ط شدیم ما بگردم به دورت♥️کاربر عزیز لطفاً دخالت نکن و بحث نکن با  من تو هیجای زندگی من نیستی و یاد بگیر تا وقتی با کفشایی کسی راه نرفتی قضاوتش نکن 😏😏 ♥️💍متهدم به عشقم 💍♥️پی وی مزاحمت خواهر و خانواده محترمتان رو به ...میدهم با تشکر😏😏😒 
2738
وقتی بچه مچه ها دوره هم جمع می‌شدیم میگفتم 3 بار تند بگید عکاسم عکس میگیرم بعد میخندیدم تباه بودم ت ...

چیز خوبی نمیشه😁

به نام خدای مهربونم  ☘️💕  میگن دعا شما نی نی سایتی ها جواب میده 🥺اگر چشمتون به امضام افتاد واسه رسیدن به عشقم یه صلوات مهمونم میکنید ♥️💕 من دورت بگردم 🥺😍همه زندگیم به سلامتی روزی که جلو همه بگم مال من شدی آره آخرش من و ط شدیم ما بگردم به دورت♥️کاربر عزیز لطفاً دخالت نکن و بحث نکن با  من تو هیجای زندگی من نیستی و یاد بگیر تا وقتی با کفشایی کسی راه نرفتی قضاوتش نکن 😏😏 ♥️💍متهدم به عشقم 💍♥️پی وی مزاحمت خواهر و خانواده محترمتان رو به ...میدهم با تشکر😏😏😒 

بابام موز خریده بود مامانم جلو مهمونا میگفت شرمنده فقط سیب و پرتقال داشتیم من رفتم در یخچال گفتم ااااا مامان موزم داریم😂

بعد از رفتن مهمونا کبودم کردن😥

im_aminhayai برای دوستیمون و به خاطر احترام به تصمیمت که از اینجا رفتی اینجا نمی مونم...... یادته توی تاپیکا تا ساعت چهار و نیم صبح با هم حرف می زدیم....یه شب چشمام درد می کردن بهت گفتم چشام درد گرفته بهم گفتی برو....... ای کاش پای سیستم می موندم من اون چیزی که می خواستم رو داشتم رفاقت با ارزشمون رو داشتم چشم می خواستم چیکار...... با رفتنت تمام تصمیم هام و تمام رفتارام حسرت شد برام...... بهم گفتی مهربونی ولی ای کاش مهربونتر بودم ای کاش میموندم پیشت که الان قلبم درد نگیره از رفتنت...... زخمی که میدونم هیچ وقت خوب نمیشه..... اینجا با تو بهار بود و دیگه بهار هم نمیشه..... من نمی بخشم اونی رو که بهت گفت از اینجا برو راحتمون بذار...... سهم من از دنیا یه رفیق بود همین..... من نمیمونم اینجا که فراموشت کنم جایگزین پیدا بشه برات یا هر چیزی.... درسته غنچه رفاقتمون زیر پای خودخواهی یه عده له شد ولی همیشه با خون دل و اشک چشمم ازش مراقبت میکنم.... بی رحمانه نیست که حتی نیستی آخرین حرفامو بخونی؟ آخرین حرفایی که یه رفیق داره از ته قلبش برای دوست از دست رفته اش می نویسه.....
2706